Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nőstény cicám még nincs...

A nőstény cicám még nincs ivartalanítva, szerintetek elmehetett kandúrozni?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos nőstény cicám, akinek 10.21-én,szerda reggel nyoma veszett. Körbe jártam az utcákat, hívogattam, de sajnos semmi nyoma. Nagyon szomorú vagyok, mert nem tudok mit tenni, és ebbe a várakozásba bele őrülők! Tettem ki szórólapot róla, a környező utcákban, az állatorvosnál, interneten is több oldalra feltettem. Nem szeretném feladni, viszont most nincs több ötletem. A cica még nincs ivartalanítva, szerintetek elmehetett kandúrozni?
2009. okt. 23. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát a nősténycica nem kandúrozik, a kandúrok jönne hozzá!

Egy macskával sokminden történhetett, nálunk cigányok gyüjtöttek macskákat még anno, bundának...de ezzel nem akarlak ilyesztgetni, a macskák néha tünnek el napokra aztán előkerülnek, volt hogy egy macskánkat 2 hétig nem láttuk és már lemondtunk róla de előkerült :)

2009. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hozzánk, nem tudnak bejönnni a macskák, mert van két db kutyus a kertben, ezért gondoltam, hogy ő megy a kandúrok után. A kutyákkal nagyon jól kijött, és a kutyák is bírták, de szerintem más cicával nem lennének elnézők a kutyák.
2009. okt. 23. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha pü-ben küldessz róla infókat, meg képet segítek hirdetni,meg vannak cicás ismerőseim,hátha látták,megtalálták.
2009. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szám szerint hány plakátot ragasztottál, de nagyon sokat kell, hogy tutira felfigyeljenek rá. én 60-at ragasztottam ki, kb 2 km-es sugarú körben. Úgyhogy plakátolni kell mint a félőrült, ha viszont szeretnéd látni. a lapon legyen rajta egy fénykép is a macskáról, amin jól látható és adj róla minél pontosabb leírást! az enyém másfél hónap után kerül elő, úgyhogy nincs még veszve semmi. ha megvan, akkor első dolgod legyen, hogy elviszed ivartalanítattni.
2009. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Illetve még azért kell sokat kiragasztani, mert számolni kell azzal, hogy bizonyos "kedves, együttérző" emberek letépkednek belőlük jó párat, tapasztalat!:(
2009. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, de ma reggel haza jött. :o)
2009. okt. 24. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök:)

vigyétel ivartalnítatni, minél előbb!

2009. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!