Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nagyon sovány, miért?

A macskám nagyon sovány, miért?

Figyelt kérdés
Van egy himalája perzsa cicám, rendszeresen etetem de szörnyen le van fogyva. Van mellette egy másik perzsacicám aki meg egyáltalán nem ilyen, kis duci, súlyos. Van előtte száraztáp, szaftos is,kap házi kaját is. Adtam neki féreghajtót és 2-3 naponta vitamint is kap. Rendesen eszik, nem kedvetlen.

2013. júl. 30. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is mas alkatuak a cicaim. Egyik kover, masik sovanyabb, harmadik izmos. Szerintem amig jokedvu es eszik, es rendszeresen van fereghajtva, nagy gond nem lehet.

Ha nem hagy nyugodni, akkor viszont csinaltass neki tesztet: aids, leuko. De ha az lenne, nem nagyon enne.

2013. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire nagyon le van fogyva, vidd el orvoshoz! Mikor kezdett el fogyni? Vagy mindig ilyen volt? Lehet macskainfluenzás, fogproblémája is lehet és még sok minden. A macskáknak nagyon sok rejtett betegségük lehet sajnos. Nekem is van egy elég vékony macskám, de ő állítólag ilyen alkat, szóval lehet, a tiéddel sincs semmi!
2013. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Be is van oltva mindennel ami szükséges.
2013. júl. 30. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!