Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan nem túl drága...

Létezik olyan nem túl drága cicaalom, ami tényleg csomósodik ( nem csak rá van írva ) és melyik üzletlánc árulja? Elsősorban pécsiek válaszát várnám, hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vettem tescoban pár hónapja, és jó volt.
2013. júl. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Spáros alom tényleg csomósodik.300 valamennyi 5 kiló, de lehet már több régebben vettem mikor volt macskám.
2013. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a Spar-os S Budget macsek alom jött be.

Csomósodik, nem büdös, stb.

2013. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
TOP TOP TOP: PENNY marketbe kapható (csak egyféle van) 5 kilós macskaalom, (évek óta ez van nekik, és mindig bevált) hú nem tudom mi a neve, de valami 380-480 ft körüli árban van. Szerintem érték -ár arányban a legjobb!!! (veri az összes Tescosat érték-ár arányban) nagyon jól csomósodik! Vastag füles fehér nejlonba csomagolt, eleje bordós-barnás, és egy cica fényképe van rajta.
2013. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!