Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit jelent az, ha kisebb...

Mit jelent az, ha kisebb madarat, egeret hoz haza a cicám, és lerakja mellém?

Figyelt kérdés
vagy az ajtóm elé, ha zárva van reggelente és éjszaka, ha nyitva van akkor az ágyam mellé, és ott hagyja. majd mikor felkelek, akkor körbe ugrál, próbál a döglött egérhez, meg madárhoz odaterelni, vezetni, és néz rám
2013. júl. 31. 13:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, mikor ezt csinálják, néha megeszik, de legtöbbször otthagyják. Én örülök végülis, mert a macska egy ragadozó állat, és nem egy tudatos lény, neki eszébe sincs, hogy árt az egérnek vagy a verébnek. Sajnálom az áldozatokat, de még jobban örülök a macskáim "sikereinek" és legtöbbször jókat derülök rajtuk, ahogy "morognak", ha el akarom venni tőlük a zsákmányt, de sokszor már reggel ott a "sorozat" az erkélyajtó előtt: 5 év előtt ezek voltak: egér, veréb, gyík, sáska, egyszer egy denevér is (na azt sajnáltam, mert az hasznos állat).
2013. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ebben a dologban valami bizonyítási vágy is, de az én 8 éves cicám, akárhányszor ha hosszabb időre megyek el otthonról amint meglátja hogy hazaérek elszalad és fél óra múlva valami egérrel verébbel vagy hasónlóval tér vissza.Szerintem örül hogy hazajövök és ezért kapok egy kis ajándékot.Ő ezeket sosem enné meg tőlen.
2013. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik, de nekem a kutyám hozott egy doglott kismadarat. Letette elém és csoválta a farkát. Na én ezt a cicákról tudtam csak. Van ilyen is ezek szerint.
2021. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!