Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amiota felkeltem azota barnan...

Amiota felkeltem azota barnan verzek es kisebb-nagyobb verdarabkak jöttek ki belölem! Nagyon felek, hogy elveszitettem a babat! 13 hetes vagyok! Jelenleg varom a paromat aki 1 ora mulva jön haza, hogy az orvoshoz tudjak menni! Elveszitettem vajon?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 12:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, persze lehet vetélés is, de más okai is lehetnek a vérzésnek. A doki majd megnézi uh-al és megmondja! De addig is míg nem ér haza a férjed pihenj, és ne idegeskedj!


Szorítok!!!

2009. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha már 13 hetes vagy, ne várj a párodra!

Hívj mentőt, és irány a kórház!

Druukolok, hogy ne veszítsd el a babát!!!++++++++++

2009. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors valaszt!Megnyugodni sajnos nem tudok,de az talan biztato jel,hogy nem görcsölök,ugye?
2009. febr. 19. 12:35
 4/25 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, persze,az jó jel, meg az is ha nem túl sok a vérzés!
2009. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
szia én görcs nélkül vetéltem el, és barnás darabos vérzésem volt. Szerintem gyorsan menj kórházba ne várj a párodra. Szorítok hogy te ne úgy járj mint én.
2009. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Sajnos bármi lehet, de azért nem kell feltétlen a legrosszabbra gondolni. Főleg már betöltötted a 12. hetet. (bár egy-két hét eltérés lehet akkor is). De annyi minden más is lehet. Ciszta, hematóma, vagy vérömleny is keletkezhetett. Remélem,nincs semmi baj, írj majd, mi volt.
2009. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szia!Sem a vetélésem alatt sem a műszeres befejezés után nem volt fizikai fájdalmam.Tehát a görcsmentesség nem lehet mérvadó.Nekem 11 hét 6 napos volt a baba.És nekem ugy indult,hogy reggel arra ébredtem pisilek,mindeközben persze a magzatvíz volt mint utóbb kiderült.De én piszkosul véreztem.azonnal mentőt hívtunk.Nektek még van remény és én szívből szorítok nektek!Minden jót!Kérlek írd meg a vizsgálat eredményét!Köszönöm!
2009. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nyugi barnázásom nekem is volt,addig amíg nem vérzel,addig nincs nagy baj.Feküdj míg nem jön a párod és a lábaidat rakd fel magasra!és föleg ne idegeskedj!Nem lesz semmi baj!majd írj mi volt dokinál!
2009. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled kedves kérdező?
2009. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 bobocka ***** válasza:
Remélem semmi olyan,amire gondoltál.Írj, ha hazaértél már.Szorítok
2009. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!