Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ciki egyedülálló férfiként...

Ciki egyedülálló férfiként macskát tartani?

Figyelt kérdés

Azt szokták erre mondani, hogy biztos meleg, aki egyedül él, férfi, és macskát tart.


Ez így van, vagy csak az én társaságomban vélik így az emberek?


Heteroszexuálisként nem szeretném, ha megbélyegeznének.

Persze, könnyű mondani, hogy le van szarva mások mit gondolnak, csak az a helyzet, hogy én nagyok adok mások véleményére.


22/F



2013. aug. 2. 06:50
1 2
 11/16 anonim válasza:

Nem csak a te köreidben van ez jelen, mindenhol lehet ilyet hallani. Azt nem tudom, ki mennyire gondolja komolyan.

De valóban hülyeség, mintha azt mondanám, hogy az a férfi, amelyik zongorázik, nem iszik alkoholt, festi a haját stb. meleg. Ez hülyeség. Aki ezek alapján ítél meg téged, az nem valami értelmes.

2013. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Éppen ellenkezőleg!!!! Én a barátommal a macskái által ismerkedtem meg. Álmomban se gondoltam volna, hogy van olyan vidéki férfi, aki kifejezetten szereti a cicákat. Itt kishazánkban vidéken ritka az ilyen srác, mint a fehér holló. Budapesten rengeteg srác ismerősömnek (volt munkatársak) volt macskája. Na ott pl. sose volt téma ez a homo-hetero vs. macskaszeretet kontextus. Nekem nőként eszembe se jutott volna ilyen összefüggés!! XD
2013. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 borcsi02 ***** válasza:
Csak te érzed és tudod, hogy milyen állatot szeretnél, hogy szeretnél-e egyáltalán felelősséget vállalni egy kis élőlényért. Ez kizárólag a te döntésed. Ha cicát szeretnél, ez szerintem nagyon kedves, és totál felelősségteljes dolog, nem is értem, mi köze ehhez mások véleményének. Szerintem az előttem válaszoló csajszik véleménye alapján (is) kizárt, hogy emiatt bármilyen szempontból is rossz fénybe kerülj...hogy egy remete vagy, vagy akár meleg...:)Ha lesz cicád, a barátaid, akik most ezt mondják, pillanatok alatt meg fogják szeretni, és el fognak olvadni tőle, ha nálad járnak, nem lehet nem szeretni őket:) Én már többször próbáltam pár nehéz sorsú cicának gazdit találni a fiú barátaim között, és nagyon örültem volna, ha olyasvalakit találok azoknak a cicáknak, mint te, mert a többségük nagyon elutasitó volt ez ügyben, de nem amiatt, amit te felvetettél, hanem csak mert nem érezték magukat alkalmasnak arra, hogy gondoskodni tudjanak egy picurka cicáról...
2013. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem veszel feleségül? :D
2013. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak találnék egy olyan fiút, aki annyira imádja a cicákat, mint én. :D
2013. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A macska egy független állat. Nekem bejövős, ha egy pasi egy ilyen "anarchista" kedvenccel rendelkezik és nem azért tart kutyát, hogy valakin uralkodjon. (Ha csak társnak akarja, vagy azért, hogy a reggeli kocogás mellé kísérje valaki stb., az teljesen más, de a farok meghosszabbításaként kutyát tartani hülyeségnek tartom.)

Válassz egy nagy, macsó képű kandúrt, akkor majd befogják a szájukat.

Az én párom is macskamániás. Van egy olyan érzésem, hogy győzködni kell majd, ha kutyát is akarok.

2013. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!