Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS. Bezárták a macskánkat a...

SOS. Bezárták a macskánkat a szomszédok a garázsba. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
tegnap délután óta nincs itt, ma reggel hallottuk, hogy nagyon hangosan és panaszosan nyávog a szomszéd garázsból.. csöngettünk de nincsenek itthon.. lehet, hogy elutaztak. ILYENKOR MIT LEHET TENNI? a tűzoltók kiszabadítják?

2013. aug. 3. 09:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Igen, de ne ő fizesse már meg a pótlást, hanem az, aki kárt tett benne!

Én azért nem kicsit zabos lennék, ha arra kellene hazaérnem, hogy fel van feszítve a garázs. Még szerencséje lenne a macskamentőnek, ha azelőtt megtudnám mi történt, hogy kihívom a rendőrséget helyszínelni, mert betörésre gyanakszom.


"Èn széttörtem volna bármivel,ha kell autóval hajtok neki!!"

Nagyon sok eszed (és felesleges pénzed) lehet. Törik a kocsi, a garázsajtó, sőt, ha nincs szerencséd sérül a macska is. Amúgy ha az enyémnek mennének neki megkérdezném, hogy jól van-e a macska, de utána közölném, hogy jogi útra viszem a dolgot és kezdje összekaparni a kártérítésre a pénzt.

Különben jó, hogy faltörőkossal nem akarnak rámenni egyesek, amikor némelyiket tök könnyen ki lehet nyitni. :D Nem olyan biztonságosak, mint képzelik....

2013. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Hát én garázskapukkal dolgozom és képzeld,valamelyiket egy autó sem tudja kitörni.persze vannak az ócskák amit egy fadarabbal felfeszítesz...tök mindegy,nem érdekel a garázskapu ha beszorult volna a macskám kiszedtem volna bárhogy! Leszarom az autót és minden egyéb tárgyat, ilyenkor.nem vagyok gazdag,de az egy tárgy, a másik meg egy szeretett élőlény...aki majd ott vergődve hal éhen,én meg várjam a szomszédot?!!! Marha okos lehetsz...ezzel hogy a kapuval meg a kárral foglalkozol,mindent elmondtál magadról...
2013. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem azt mondtam, hogy én nem menteném ki, csak először inkább próbálnám ésszerűen tenni...
2013. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
mi semmi kárt nem okoztunk szerencsére de akkor is megpróbáltuk volna megoldani valahogy, ha nem lett volna könnyű dolgunk
2013. aug. 11. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!