Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha eltört a...

Mit csináljak ha eltört a kiscicám lába?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért kell elvinni állatorvoshoz, mert még ha nincs is akkora külsérelmi nyom, nyílt seb vagy valami, belülre nem látsz. Lehet, hogy nem csak eltört, hanem el is mozdult valahogy a csont, és ha úgy hagyod kezeletlenül, rosszul forr össze, és egész életében sántítani fog a kiscica, rosszabb esetben fájdalom lesz neki minden lépés, vagy akár le is bénulhat. Embereknél is ezért kell elmenni rögtön kórházba megröntgenezni és begipszelni.

Ha mindenképp várni akarsz holnapig, annyit tehetsz, hogy hideg vízzel borogatod a lábát, de nagyon óvatosan. Én a helyedben elvinném egy non-stop állatklinikára, nem tudom hol laksz, ha Budapesten, akkor tudok ajánlani is.

2013. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 miau99 ***** válasza:
46%

Kedves válaszolò!

Attòl hogy egy negatív kommentet kapsz, szerintem a válasz igenis lehet normális.

És szerintem teljesen felesleges kiírnod, Hogy hány éves vagy:P,

Ugyanis szerintem sokszor értelmesebb vAlazt ad egy 14éves, mint egy 32.

Egyébként engem már mardosna a lelki ismeret furdalás, a helyebe, hogy itt vitatkozok, ah

2013. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 miau99 ***** válasza:

Kedves kérdező!

Attòl hogy egy negatív kommentet kapsz, szerintem a válasz igenis lehet normális.

És szerintem teljesen felesleges kiírnod, Hogy hány éves vagy:P,

Ugyanis szerintem sokszor értelmesebb választ ad egy gyerek, mint egy felnőtt.

Egyébeként engem már mardosna a lelki ismeret furdalás, a helyebe, hogy itt vitatkozok, ahelyett hogy segítenék a cicámon.

2013. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!