Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az anyamacskámnak, van 2...

Az anyamacskámnak, van 2 kiscicája. A hasában van még 3vagy 4 kiscica és nem tudja megszülni őket. Még érzem a szívük dobogását. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Milyen gyógyszert adhatok neki? hány napig élhet még, ha a hasában maradnak a kiscicák?Orvosi beavatkozás nélkül,hogy tudnám kiszedni akiscicákat??



2008. jún. 28. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

"Orvosi beavatkozás nélkül,hogy tudnám kiszedni akiscicákat?? "

Sehogy. Csak SŰRGŐS orvosi beavatkozással lehet ilyenkor megmenteni az anya, és a kismacskák életét is. Úgyhogy azonnal állatorvost kell hívni. Persze ez nem lesz olcsó, sokkal olcsóbb lett volna ivartalanítani, és nem szaporítani ész nélkül, de ez van...

2008. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szereted a macskát, akkor inkább hívj orvost, mert különben beledöglik a szülésbe. Te csak úgy nem tudod kiszedni őket, tapasztalt segítség szükséges hozzá. Nem tudsz neki gyógyszert adni, hisz azt is csak az orvos adhatja. Szerintem hívd fel most az orvost, amíg nem késő!
2008. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem tudsz te segíteni neki. Ehhez állatorvosra van szükség. Tudom, hogy az pénzbe kerül, és ki tudja, mennyibe, de 4 cica élete megéri szerintem. Én legalábbis nem tudnám végignézni, ahogy meghalnak.
2008. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Történt azóta valami a kis-nagy cicákkal? Kiváncsi vagyok mi lett a sorsuk. :-(
2008. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Semmilyet. Marmint nem olyat, aminek az a celja, hogy hogy tulelje.

2. 3 nap.

3. Ugy hogy az anyamacska is eletbe maradjon? Sehogy.

2008. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na azt már nem tudjuk meg hogy mi lett velük. :-(
2008. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!