Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! A szomszéd bezárta a...

SOS! A szomszéd bezárta a macskámat?!

Figyelt kérdés

Kinti-benti cicám kb. egy-két órája eltűnt, és most észrevettem, hogy a szomszéd ablakába ül (szerencsére van benne csip), a szomszédunk egy hülye öreg nő, rögtön átcsengettem, hogy engedje ki a cicát, de azt mondta, hogy az nem a mi macskánk, az az ő macskája, de neki nincs macskája, ő világ életébe utálta az állatokat, és az a cica teljesen olyan volt mint a mienk!!!! Aztán lett belőle egy hangos veszekedés, de még mindig ott van a cicám annál az elmebetegnél. Közbe én itt már mindennek elmondtam az öregasszonyt, mindenki imádja a cicát, a gyerekeim, a férjem és én is, hiszen már szinte családtag. Most akkor jelentsem fel? Vagy mit csináljak? Nagyon féltem a cicust!!!!!

Előre köszönöm a válaszokat.



2013. aug. 8. 14:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett!
2013. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Majd írd le ,hogy mi lett a cicussal. Remélem minden rendben lesz. Első válaszoló voltam.
2013. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

#3: Egy részben kinti macska átmegy, ha akar. Nem lehet megkötni, mert macska. Brutális biztonsági kerítés kellhet hozzá minden irányból, hogy ne tudjon átmászni...


Már írtak tippeket, drukkolok, hogy visszakerüljön a cicc!

(Nekünk sima bezárás, kútba esés volt már, de a szomszédok normálisak.)

2013. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hívd a rendőröket nyugodtan de te ne tegyél semmit.

Nekünk szomszéd szemünk láttára lőtte le a mi kertünkben lévő macskánkat, aztán még minket jelentett fel amikor rádöntöttük a kerítést(odajött a kerítéshez hencegni hogy milyen jó lövész)

2013. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Minden megoldódott! Kijött a doki, először nem akarta odaadni a cicát a nő, de aztán visszakaptam a macskát!:)(igen, az enyém volt)

A szomszéd miután elment az orvos elkezdett szidni, én meg megfordultam, és bementem a házba, nem is törődtem vele. Gondolom nem leszünk mostanába beszélő viszonyba, de megvan a cicus, ez a lényeg. Rendőrséget nem hívtuk, elég volt ennyi izgalom mára. A cica makk egészséges, csak éhes volt. És szobacica lesz belőle,( egy biztonságos kerítés méreg drága, és vannak még gonosz emberek), és minden nap sétálni fogom vinni, eddig is vittem.:)

2013. aug. 8. 15:08
 16/19 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki,hogy megoldódott! :) További jó cicázást.
2013. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. aug. 8. 15:19
 18/19 anonim ***** válasza:
Szobacica és sétáltatás, tökéletes megoldás! Minden macskatulajdonosnak így kellene tennie! És akkor nem a szomszédságban garázdálkodna a macska.
2013. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 8. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!