Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Félek, hogy az éjszaka ráfeksz...

Félek, hogy az éjszaka ráfekszem a cicámra. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Tehát. A cicát minden éjszaka bezártam az állathordó dobozba, mindig ott aludt. Ma viszont nem tudom bezárni, mert a dobozt kölcsönadtam a nagyszüleimnek, akik macskát szeretnének venni. Attól félek, hogy mikor alszok, felmászik az ágyra és álmomban ráfekszem. Feküdtetek már rá a macskátokra? Nem tudom sehová bezárni. Gondoltam, hogy elalszik az ágyamon, és a vastagtakarómra fektetem. leteszem a földre. De onnan képes felmászni. Szerintetek?

2013. aug. 10. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha ráfekszel, úgyis nyivákol és felébredsz, kivéve ha olyan mélyalvó vagy mint az öcsém, neki kinyithatod a szemét és semmit nem reagál. :D Vagy ne egy szobában aludjatok, ha ennyire félsz hogy összenyomod.
2013. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
nem hiszem hogy rá fogsz feküdni xd a macskák éberen alszanak már ha picit hozzáérsz leugrik az ágyról nem hogy ráfekszel egyébként én azt is megérzem hogy ha a telefonomra fekszek állmomba akkor ha te egy macskára fekszel rá biztos hogy felkelsz xdd
2013. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én régen mindig a cicával aludtam, mikor véletlenül rátettem a lábam akkor olyant nyávogott, hogy egyből felkeltem. :D
2013. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap délután elaludtunk a macsekkal egy ágyban.:D És hát ahogy fordultam, megnyomtam.. én felijedtem, a macska felnézett, hogy 'na mit csinálsz te marha?!' :D nem szólt egy szót sem.:D Elég mélyen aludtam.. de felijedtem.. de éjszaka lehet, hogy még mélyebben alszok.. vagy nem tudom..
2013. aug. 10. 19:33
 5/14 anonim ***** válasza:

Én nem zárom be soha egyik állatomat sem sehova. Bennük is megvan az ösztön és bennem is. Mindig együtt alszunk (a cicám most is az ölembe pocolt és alsizk is, a kutyám meg a hátam mögött fekszik épp)

Hidd el, kapálózok meg nyivákol a macska ha neki nem tetszik valami. :D

2013. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Julie S válasza:
Ne aggódj, arrébb fog menni, ha rá akarnál feküdni. Nálunk is velünk alszik olykor a macsek, sőt néha rajtunk, és megoldja ő, hogy ne feküdjünk rá. :)
2013. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

tehat.

a cica gyorsan elaludt, mire en elaludtam, felijedtem.. a macska a labamon jarkalt,mert hallotta, hogy apa jarkal a konyhaban.

utana, atkoltoztem hugom agyara a macskaval egyutt.. jot aludt. en is elaludtam.. a kisasszony felebredt es addig dorombolt a fulembe, addig nyalta es harapdalta a kezemet amig fel nem ebredtem.. ez fel1kor volt, azota egy szemhunyasnyit sem aludtam.. reggel 7kor kelnek, mert megyunk a hegyekbe.. de lehet itthon fogok maradni

2013. aug. 11. 01:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem fogsz ráfeküdni, hamarabb észreveszi, fordulni készülsz. Enyém is velem alszik, de egy idő után az ágy tőlem legtávolabbi csücskébe vonul, ott nyúlik el.

Megtanulta szegénykém, alvásnál jobb tőlem messze lenni, lerúgtam már vagy kétszer véletlenül.

Jobb helye van az ágyban, mint ha bezárod szegényt a hordozóba, az inkább kínzás neki.

2013. aug. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
na.. 2:10-3:10-ig aludtam.:D felebresztett megint.. utana magam melle fektettem,simogattam.. elkezdett mosakodni..mire befejezte volna en elaludtam :D utana mar csak fel7kor keltem fel :D de ott volt mellettem.. :) anyaek nevettek, mert Szaffi orkodott mellettem :D en aludtam, Szaffi pedig mellettem ult es nezelodott :Ddddd
2013. aug. 11. 08:58
 10/14 anonim ***** válasza:

Na az még hagyján, hogy csak nézelődött. Az cicám ma érzékelte, hogy ébredezek, odajött dorombolva... belemászott az arcomba,aztán bebújt a takarom alá és ott feküdt le. De közben mindig dorombol hevesen. :D

Sokszor hajnalban még játszik és morogva ugrik ránk, vagy át rajtunk. :D

2013. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!