Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom megoldani, hogy...

Hogyan tudom megoldani, hogy a cicám éjszaka aludjon? Azért, hogy én is nyugottan aludjak.

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy csináltam, hogy amíg kicsi volt és jött volna éjszaka aktívkodni, akkor hiába ébredtem fel, úgy tettem, mint aki alszik..így rájött, hogy hiába zargat, nem fogok felébredni, és most már nappal aktív, este meg alszik.
2013. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a macskák leginkább éjszakai állatok szóval leginkább sehogy:D


talán ha nem hagyod napközben aludni és estefelé lefárasztod valami játékkal az lehet hogy használ de nem hiszem

2013. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt játssz vele,fáraszd le.Egy időben az én cicám is hajnali 4 körül elkezdett zaklatni,de abbahagyta,mikor délután egy csomót játszottam vele.
2013. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kösd meg :D

am gondolom szobamacskáról van szó tehát a legegyszerűbb ha kizárod

aludni nem fog de legalább te igen

2013. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Míg 5-6 hónapos nem lett nálunk is randalíroztak, a fejünkön ugráltak, és mi bezártuk őket csak éjszakára a fürdőbe, ahová betettünk neki vizet, száraztápot na meg az alma is ott volt :) 7 hónaposan már megtanulta addigra, hogy éjszaka bizony aludni kell.
2013. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!