Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két és fél honapos a cicám és...

Két és fél honapos a cicám és még nem tud nyávogni. Normális?

Figyelt kérdés
Probálkozik, de csak olyan 'csipogás' és nyávogás közötti hangot ad ki.
2009. okt. 27. 16:19
 1/5 anonim válasza:
Enyém kb 1 éves volt, mikor először hallottam nyávogni, és azután sem nyávogott sokat egész életében. Szerintem semmi baj nincs vele.
2009. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én cicám 3 éves volt és nem tudott nyávogni...annál jobb mert nem kell folyamatosan hallgatni:)..semmi gond nincs ezzel..van ilyen!
2009. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik cicám 10 hetesen már lazán nyávogott, a másik csak mosst kezdett el 5 hónaposan. Eddig ő isa csak tátogott, meg nyekergett. És másoktól is hallottam mér ezt, úgyhogy szerintem normális.
2009. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám elmúlt 1 éves, és még most se mindig sikerül nyávognia, sőt legtöbbször "olyan 'csipogás' és nyávogás közötti hangot ad ki" úgy mint a te cicád, csak az enyém már felnőtt. szerintem semmi gond nincs.
2009. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 5 hetes volt amikor el kellett hoznunk, azota mi nevelgetjük, olyan mintha nem tudta volna megtanulni az anyjátol :( éjjelente ha felébred mindig odajön hozzám és a nyakamon cumizva alszik el :))
2009. okt. 28. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!