Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni? És miért nem...

Mit lehet tenni? És miért nem nyávog az utolsó cica? Meghalt volna? Miért tűnt el az anya? Hogy lehetnek ilyen köcsögök az emberek?

Figyelt kérdés

Este sétálni járok és van egy családi ház Ahol van 2 lánymacska, az egyiknek egy a másiknak két kölyke + egy fiúmacska.Az egyik lánycica(akinek két kölyke van)

nagyon barátságos és odajön mindig hozzám ezért vittem neki kaját.Aztán észtevettem hogy vemhes és egy idő után megszült a háznál a kerítés mellé.Úgy vettem észre, hogy aznap nem jött ki hozzám.nem sokkal késhettem le a szülést.Mikor benéztem a kerítésen ott szuszogott kb. nyolc pici.Másnap megyek azt gondolva hogy mivel van pénzük mind a nyolc kicsit megtartják.De nem találtam a kicsiket.Más nap láttam hogy egy bokor alatt rejtőznek de harmadnapra már csak egy cica maradt.kijött a nagycica enni de nem akart visszamenni a kicsihez ezért oda tettem a kicsihez.a kicsit elkezdett eszeveszetten nyávogni mire az anya elvitte egy kis lyukba és ott is nyávogott.Hazamentem, azután pár napig nem mentem sétáli.Mikor végre pár nap múlva mentem semmi nyávogást és a nagycica sehol.Anya azt mondta hogy valószínűleg vízbefojtották a kicsiket!:(Úgy sajnálom!Ma kimegyek hátha a nagycicát megtalálom.Pedig én azthittem jó emberek:(


2013. aug. 13. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem biztos. lehet hogy bevitték öket a lakásba.
2013. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is remélem, hogy csak jobb helyet találtak a cicáknak.


Én sem értem az embereket. Kiskoromban a dédnagyanyám az orrom előtt fojtott vízbe egy alomnyi kismacskát. Még szerencse, hogy nem emlékszem rá, talán, mert pici voltam vagy mert kitöröltem a fejemből.

Ki csinál ilyet a dédunokája előtt????

Tegnap hallottam, hogy a szomszéd valószínűleg megölte a saját kutyáját (méreg), feljelentették, de semmi bizonyíték nincs rá, csak az, hogy sokáig mondogatta, hogy ki fogja nyírni a kutyát. Kiskoromban ez az ember a szemem előtt puffogtatta a macskákat a telken.


Csak annyit tehetek, hogy az ilyen embereket feljelentem, ha van rá valami kézzelfogható bizonyíték.

2013. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
na van hír a cicákról??
2013. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincsennek meg:( pedig csak pár naposak voltak.:-(
2013. aug. 14. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a tulajt, ha bántotta azért idéntől már 3 év börön is járhat akár!!!!!
2013. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt a "tervet" ajánlom hogy csöngess be hozzájuk,és mond azt hogy vagy egy ismerősöd mondta hogy lehet ott cicát örökbe fogadni,vagy te láttad hogy van sok cica és érdeklődsz.Ha tényleg bántották őket akkor gondolom nem fognak neked egyet sem megmutatni,de ha mégis akkor biztos csak bevitték őket:)Remélem kiderül mi lett velük és ha bántották őket akkor megbűnhődnek!
2013. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!