Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyu miért nem engedi a macskát?

Anyu miért nem engedi a macskát?

Figyelt kérdés
Igazából én,húgom és a nevelőapám nagyon szeretnénk egy cicust.Van egy kutyánk bent aki könnyen összebarátkozik a cicákkal(már volt cicánk és eléggé kedvelte a cica nem kedvelte őt mert nem volt hozzászokva). De néha úgy érzem,hogy anya magának kreálja az indokot,hogy ne legyen macskám.Például:Kaparja a bútort.Akkor rakjunk rá kétoldalú ragasztót azt nem szereti.Jó akkor megeszi a pulton lévő kaját.Nem ha olyan zörgős fóliát raksz rá.Jó de akkor sem lesz macskán.Ilyenek a beszéltetéseink.Én és a húgom nagyon de nagyon szeretnénk egy cicust.Kérlek segítsetek.

2012. nov. 5. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: a kutyával ki foglalkozik? Pl. szőrét a szőnyegből ki takarítja?
2012. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akar még egy púpot a hátára.
2012. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amellett hogy lenne egy cicánk a kutyát sem hanyagolnám el és anyu nem olyan hogy púp a hátára egy állat csak ném értem miért nem szeretne egy macskát?De azért köszi
2012. nov. 5. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt több kiadás, alom, táp, orvosi ellátás, felszerelések, másrészt gondolom elég neki a mostani házimunka, nem szeretne még macskaalmot is takarítani.

nem tudhatja biztosan, hogy nem rá fog maradni a macska gondozása. Bizonyítsátok be neki, hogy el tudjátok látni maximálisan a macskát.

2012. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. nov. 5. 20:54
 6/8 anonim válasza:
Először is hány éves vagy?Mert én 12 vagyok rengetek ideig könyörögtem anyámnak hogy had kapjak egy cicát.Nagyon sokan mondták már hogy nekik van pont olyan amit szeretnék és amit szerettem volna mindig egy perzsa cica.Egyszer az egyik tanárom lánya mondta anyámnak hogy születtek cicái és az egyik félperzsa és vörös.Mutatott anyámnak egy fényképet róla és anyának is nagyon tetszet.Mikor mondta nekem akkor nekem felcsillant a szemem és elkezdtem könyörögni neki.És végül megengedte de csak azzal a feltétellel hogy én takarítom a szőnyegket és az ágyakat kanapékat és az almát.Egyszer mondták akitől kaptuk volna hogy beteg lett egy macskabetegsége volt amibe már több felnőtt macskájuk is belehalt, és végül túl élte egyszer csak megkérdeztem anyám hogy mikor hozzuk el és kiderült hogy már megvan beszélve velük hogy elhozzuk és másnap mentünk érte azóta is én tisztítom az almot meg mindent amit megigértem anyámnak. Most 6 hónapos a kis drága
2012. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is 12 vagyok.NAGYON KÖSZÖNÖM KIPRÓBÁLOM:-)
2012. nov. 6. 16:34
 8/8 anonim válasza:
100%
Örülök hogy segithettem (válalj felelőséget érte és ne csak az elején)
2012. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!