Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány cicátok van?

Hány cicátok van?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek? Fiúk vagy lányok? Mi a nevük? Hogy néznek ki (szín)? Kintiek vagy bentiek?

Csak kíváncsiság. :D


2013. aug. 15. 12:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem 1 cicám van, ivartalanított kandúr. Poker a neve, nemsokára egy éves lesz. Fekete fehér foltos, de több benne a fekete mint a fehér. Sárgászöld szemecskéi vannak, és nagyon jó fej. :)
2013. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
összesen 5 macskám van.2 db 1,5 éves,1 db 3 éves,ismét 2 db 3-4 hónapos.a kölyökcicáknak még nem néztem meg h milyen nemüek de azon kivül van 2 lány és 1 fiu. fiu neve:csülük ami fekete-fehér szinu,az egyik lánycica:fürge és fehér-szürke szinu a másik pedig macskaszürke és szuszmi a neve.A kiscicáknaknevük nincs de az egyik hamuszurke a másik macskaszürke.
2013. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
a 12-es vagyok még azt teszem hozzá h kintiek
2013. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem is 5 cicám van, egy 7 éves fehér-barna cirmos lány, egy 5 éves fehér-szürke cirmos lány, egy 3 éves fehér alapon pár cirmos folttal rendelkező lány, és most van 2 2,5-3 hónapos kandúr, az egyik tiszta fekete, a másik tuxedo, fekete, de a hasán, nyakán, homlokán fehér, meg a 4 mancsa. Mind kinti, de a télre a két fiút lehet megpróbálom kinti-bentire nevelni, hogy napközben bejöhetnek.

2013. aug. 17. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!