Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtunk egy fél éves...

Befogadtunk egy fél éves körüli macskát. Hány nap után engedhetem ki a kertbe, hogy vissza is jöjjön?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem 4 nap után már nyugodtan kiengedheted.
2013. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hét szerintem.
2013. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány nap..? Nos én barátnőméket láttam ,hogy hogyan szoktatták a cicákat (nekünk nincs kertünk) és ők igaz kisebb korban hoztak haza cicát de 2-3 hónapig nem engedték ki, csak bent lehetett.

A többi macska akkor is jár ki-be de a kicsit 2-3 hónapig pont ezért nem engedték, hogy kialakuljon benne a kötődés. Megtanulja a szobatisztaságot, hogy hova nem szabad felmászni, hogy kitől kap ételt... aztán mehetett ki. Eddig egy macskájuk sem tűnt el, pedig általában egyszerre van nekik 4-5.

2013. aug. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképpen reggel engedd ki mert így ha talán elmenne is estére vissza jön ! :)
2013. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!