Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam vissza a...

Titkosértelem kérdése:

Hogy szoktassam vissza a macskámat az alomra?

Figyelt kérdés
Van 2 cicám egy 5 éves lány (Kitty) és egy 6 hónapos fiú (Aladár) . Az utóbbit egy hónapja kaptam. Az lenne a bajom hogy mielőtt nem volt itt a pici addig a másik macskám ugye simán az alomba pisilt. De mióta itt van Aladár azóta Kitty nem hajlandó az alomba pisilni ezért az egész házat 'összevécézi' :) Mit tegyek már próbáltam újra szoktatni de nem sikerül ezért kénytelenek vagyunk kint tartani és ezt nem szeretném.:( Lehet hogy azért nem végzi el a dolgát az alomban mert Aladàr hím? Vagy egyszerűen féltékeny rá ( igen Kitty a világ legsznobabb és nagyképűbb macskája de azért szeretem.:D) Mit tegyek kérlek segítsetek fontos lenne.:) Köszönöm:)

2013. aug. 19. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány alomtálcájuk van? Ezekszerint nem fognak egy helyre wc-zni, ha 2 macska van akkor 3 alomnak kell lennie, és rendszeresen cseréld!
2013. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!