Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz, hogy a csirkebőrtől...

Igaz, hogy a csirkebőrtől hányhatnak a macskák?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 18:46
 1/6 papa777 ***** válasza:
100%
Szerintem nem, miért hányna?
2013. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 papa777 ***** válasza:
100%
Legalábbis az enyém nem szokott., ezek ragadozók :)
2013. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom előfordulhat, hogy az egyik fele már a torkán van, de a másik még a szájába. Szalonnabőrnél is ez a helyzet, ha nem elég kicsi. Egyszer magam is jártam így valami kajával, majdnem elhánytam magam.
2013. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NV.Bogi válasza:

Szia nem biztos én azt olvastam, hogy valamelyik macska kedvence a nyers csirkebőr szóval lehet. De itt találtam:

Beceneve: Maffia

Weboldal: [link]

Típus: Macska

Fajta: Házimacska

Méret: nagy

Születésnap: 1998. augusztus 20.

Családba érkezett: 1998. szeptember 20.

Eltávozott: 2012. február 04.

Párt keres: nem

Kedvenc étel: Nedves kaja, sonka, párizsi, tej, tejföl, kefír, nyers csirkebőr

Kedvenc játék: Fonalak, bogarak, fűszál, labda

Trükkök: Madáretetőnek álcázva magát madarat próbál fogni és a nap 24 órájából 20-at simán át tud aludni

Tulajdonságok: Lusta, hétalvó, kedves, morcos, rémisztő tekintetű, nagy vadász, éhenkórász

Bemutatkozás: Maffia szintén érdekesen került a családba, még pedig úgy, hogy Nico kutyánk, aki egyben Maffia már szeretett lakótársa, megölte a szomszéd macskát. És a szomszédnak szántuk Maffiát ajándékba, de arra ők már vettek egyet maguknak, így Maffia megmaradt nekünk. Nem is baj, mert egy hatalmas élménnyel lettünk volna szegényebbek, ha nem tartjuk meg őt. Azóta már büszke apa lett és a szomszédban élnek mai napig a kölykei.

2013. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk azt hiszem a kutya hányt a főtt csirkebőrtől, de azért, mert gyorsan behabzsolta.

A cica is szokott főtt csirkebőrt kapni a hús mellé, pici apró darabokra vágva, attól nincs semmi baja. Ha sokat eszik belőle, megfekheti a gyomrát szerintem.

2013. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen kaját ki fog hányni, ha úgy zabál, mint aki sosem evett.
2013. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!