Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hányt a cicám fehér...

Miért hányt a cicám fehér folyadékot, mintha nyál lenne?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Első voltam. Igaza van az előbbi válaszolónak, a kerti cicáknál sajnos több ilyen veszély van, még a szobanövényt könnyű felügyelni. Remélem én is, hogy ennyivel megúszta a cica. Írj még, hogy jobban van-e.
2009. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Különben benti cica, és biztos hogy a fikusztól lett baja, mert azóta van rossz bőrben, és csak annak a levele volt a hányásában. A kedve jó, de étvágya még mindig nincs.
2009. nov. 2. 16:36
 13/13 A kérdező kommentje:
Írjon valaki!! Már 5. napja egy falatot sem evett, inni se nagyon akar, de én sokszor itatom fecskendővel, kamilla teával, és vízzel. A kedve egész jó, még játszani is szokott, más nem látszik rajta, visszajön valaha az étvágya, vagy lehet, hogy haldoklik, de egyáltalán nem úgy néz ki. Állatorvosra nincs pénzük, most ezért biztos megkapom a magamét a hozzászólóktól...
2009. nov. 3. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!