Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hetes tápszeres kiscica...

2 hetes tápszeres kiscica végigalussza az éjszakát, keltsem fel enni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon gyarapszik, rájöttem, eddig keveset kapott, illetve nem nagyon akart sokat enni, elforgatja a fejét. Most jól megetettem, beletömtem a kaját, nem tudom, keltsem-e fel éjjel, mert utána akár 1 órán át is égtelenül üvölt....elég üvöltős és 2 hete csinálom és úgy érzem, nincs eredménye, mert nem nő...

2013. aug. 24. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos látta már? Szerintem semmiképpen ne keltsd fel őt, ha éhes lenne hidd el jelezné. Csak ránézésre tűnik úgy, hogy nem gyarapszik, vagy meg szoktad mérni a súlyát? Erről érdemes naplót vezetni magadnak, pl. etetés előtt és után is megméred így látod hány g-ot eszik, és minden nap ugyanabban az órában megmérni, így láthatod mennyit nő a súlya.
2013. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem látta, olyan pici, egy napig nem kapott enni, vártuk, hogy az anyja visszajön érte de nem... Most délután akár óránként is jött enni, az éjszakát 1 hete végigalussza szinte, 22 körül eszik valamennyit és azzal kihúzza kb reggel 6ig-7ig. Nem nő, 94 volt kb két hete, most 134-138 3-4 napja, attól függően, hogy evés előtt v után, gramm mérlegen néem néha de ficánkol rajta, de 1-2 grammnál többet tuti nem csal... Teljesen meg vagyok ijedve, mert valaki azt mondta kelteni kell, dehát feszült a hasa, amikor elment aludni...ja és üvölt, mint atom, kaja közben is:S:S hát...de nem aakrom felkelteni, mert elvileg tudja, mikor éhes, nem? Állatorvost felhívtam, azt mondta 2-3 óránként adni kell neki, majd kb. átalussa az éjszakát..hát, nekem is úgy tűnik, hogy tudja, mikor van este...a szeme 2 napja nyílt ki...
2013. aug. 24. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem akar enni akkor ne tömd belé mert akkor csak fog fájni a hasa
2013. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!