Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Valaki kipróbálta már ebben a...

Valaki kipróbálta már ebben a korban? Előre kérem nem kell megkövezni.10 hetes a fiam, főként tápszeres de nem tud tőle kakilni már váltottunk tápit igy sem megy, csak szélcső.

Figyelt kérdés
A doktornő azt mondta adjak neki baracklevet vagy sütőtök.
2013. aug. 23. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen probléma esetén szokták javasolni. én hallgatnék rá. csak tanult vagy 10 évet a diplomájáért!
2013. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam 4-5 hónapos koráig szenvedett a kakilással, rengeteget "lázmérőztük". Először sokat sírt a tejtől, végül már nem akart szopizni, ekkor írták fel a tápszert. A világ összes csodaszerét hazahordtam a patikából, végül egy szép napon megszűnt az egész magától. Azért az meredek volt, amikor egyszer 7 napig nem volt szélkete, már beletoltunk 3/4 üveg levolacot, és nekem egyszer sem adtak ilyen tanácsot. Viszont anyukám az almapürét javasolta és bejött. Bár, nem 10 hetes volt.
2013. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nyugodtan kaphatja, főleg ha javasolják, amit a hozzátáplálás kezdetekor először kapna, tehát azokat, amiket írtatok is, őszibarack leve, esetleg pürében, almapüré, sütőtök - az a lényege, hogy rost kerüljön az emésztőrendszerbe, ami lazítja kicsit a székletet, és mivel ezeket ehetik először a babák amúgy is, nem fogja megviselni a még fejletlen emésztést sem. Nyugodtan próbáld ki, baja nem lehet tőle, maximum hasmenés, de épp az a cél ugyebár, hogy megindítsa a cuccot. Nem is kell folyamatosan adni, és sokat sem, pici még, pár kanállal bőven elég.
2013. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is így volt és nekünk bejött, hogy hajnali evéskor a tápszer előtt adtam neki ánizs teát nem sokat 20-30 ml, és a köv. evéskor is és délelőttre volt kaki, de nálunk végül a 6. tápszer volt a jó, Humana Digest Plus volt és hasfájás még maradt egy darabig, de legalább kaka volt és nem erőlködve, napjában 2x is.
2013. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is tápszeres a babám nekem ilyenkor azt javasolta a doki hogy camilla teát csináljak neki úgy hogy 1decihez 1kocka cukorral jó feketére főzni és minden etetés előtt kb 10-20ml itassak vele hát csodát tett 2-3nap alatt helyre jött a széklete :) mai napig ha látom hogy nehezen kakil akkor adok neki és imádja is a teát :)
2013. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!