Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A két macskám fújnak egymásra,...

A két macskám fújnak egymásra, nem akarom hogy verekedjenek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik nagyon fiatal (kb 3 hónapos kandúr) a másik már több mint tíz éves nőstény. A kicsi nagyon szeret játszani.Kérlek, segítsetek!
2009. okt. 31. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
mikor fújnak egymásra? és mióta ismerik egymást?
2009. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
amikor nagyon közel kerülnek egymáshoz és még csak ma találkoztak
2009. okt. 31. 19:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jajj!:D nyugi!:D ez természetes:D majd megszokják egymást:D 1 nap alatt te sem bíznál meg egyből egy vadidegenben! nemhogy egy macska aki végig egymaga volt a gazdival:D
2009. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi csak aggódtam mert az öreg macska miatt már kellett elvinni egy macskát de remélem akkor kibékülnek


U.I.:a régi elüldözött macskát nem ismertem, csak az új macska az enyém, az idős macska meg idősebb mint én

2009. okt. 31. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Néhány napba biztos beletelik amig megszokják egymást. Mivel már elég idős a nagymacska, ezért lehet, hogy 1-2 hétbe is.

Én az egy éves cicámat szoktattam össze egy hat hetes cicával. Nekik olyan 3-4 nap kellett.

Néha úgy nekiment a nagymacska a kicsinek, hogy az csak úgy visított. Folytotn szétszedtem őket, mert rossz volt nézni, és féltettem a kicsit. Aztán egyszer nem szedtem őket szét, csak megnéztem közelebbről, és kiderült hogy még csak a karmait sem tolta ki a nagymacska, vigyázott a picire. :)

2009. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Lerendezik egymás között, nyugi:) Csak akkor szedd szét őket ha tényleg komolyan verekednek, amíg csak "ijesztgetőset játszanak" ne szólj bele. Ez alatt nagyjából azt értem amiről az előző is írt.
2009. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hali van egy kis bajom. Már kezdenek összeszokni,de amikor közel kerülnek egymáshoz a nagymacska foplyton elbújik a sarokba. Ez lassítja az ismerkedést? és ha igen, akkor mit tegyek ellene?
2009. nov. 2. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szia


nekem egy 4 éves kandúr és egy pár hónapos kis csajszi van. már úgy 2 hónapja megvan a kicsi, ugyanez volt kb. mint veled. a nagy egyszerűen nem bírta elviselni a kicsi közelségét, ha egy méterre közelített már morgott meg fújt. most éppen egymást nyalják, mert elfáradtak a cipőfűző-kötélhúzásban:) szóval türelem, én is azt hittem, nem fognak kijönni, most meg imádják egymást:)

és hagy őket nyugodtan verekedni, már amíg nem vér folyik, lerendezik ők, nem tudod sajnos ezt a folyamatot felgyorsítani

2009. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit tehetsz, hogy sokkal jobban kényetesd és szeretgesd a nagymacskát mint a kicsit. Ha nem muszáj a nagy ne is nagyon lássa ha a kicsit simogatod. Érezze hogy ő a fontosabb, és akkor nem lesz féltékeny. Mert a cicusok borzasztó féltékeny kis lények ám, zöldszemű szörnyetegek. :)
2009. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!