Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van egy két éves bullom...

Nekem van egy két éves bullom és hoztunk hozzá egy 4 honapos kissebbet, ami most már 5honapos. Nos. A kicsi mindig megtámadja a nagyot. Persze lenyomjá, de nem tanul belöle. Hagyjam, hogy intézzék el és mindig verekedjenek vagy van más modszer?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olyan igazi támadás (tehát morog, feláll a hátán a szőr), vagy csak harapdálja, mert játszani akar? Azért nem mindegy.
2011. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha játék lenne nem is érdekelne..... de nem az!! a kicsinek lyukas az arca a nagynak a pofája
2011. aug. 15. 14:53
 3/12 anonim ***** válasza:

"a kicsinek lyukas az arca a nagynak a pofája"


ezt lefordítanád?

2011. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
magyarul? hogy komoly a támadás. sebek, vér.
2011. aug. 15. 15:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Az nem jó, egy darabig ne ereszd össze őket, vagy inkább egyáltalán ne. Gondolom mindkettő kan, aztán azért. Mondjuk amíg kölyök addig nem szabadna éreznie... Egyébként az első vagyok.
2011. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jaaaa elfelejtettem irni, h aZ IDÖSEBB SZUKA.
2011. aug. 15. 15:22
 7/12 A kérdező kommentje:
ÉS Soha nem ö a kezdeményezö..
2011. aug. 15. 15:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezzel fordulj állatorvoshoz, patikában tudsz venni homeopátiás golyócskákat kutyáknak, többféle is van agresszióra! (ezért beszélj az állatorvossal...)

1-2 kezelés, és nem lesznek ilyen agresszívak.

2011. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

bogyók a kutyáknak...

az marha nagy megoldás

azzal semmit sem érsz ha külön zárod őket és sohasem találkoznak ennyi erővel el is ajándékozhatod az egyiket. ne hagyd neki hogy agresszív legyen! semmiképp se hagyd hogy ők intézzék el mert az lesz a vége hogy az egyik kinyírja a másikat!

2011. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

próbáld csak ki a "bogyókat", talán ha az orvos javasolja, nem hülyeség, és kicsit jobban ért hozzá, mint Te, kedves utolsó.


attól meg nem fog megoldódni a helyzet, hogy "nem hagyod"...

már ne is haragudj, de ebből az derül ki, hogy vajmi keveset tudsz a kutyák viselkedéséről.

2011. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!