Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes a cicusom? :o :o Több...

Vemhes a cicusom? :o :o Több lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok a cicusomgömbölyödik sokat!Sokat is eszik! Itt egy kép! Ha vemhes mennyi hete lehet még?? [link]
2013. szept. 1. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A képet ide illeszd be , mert ott nem látni :)
2013. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2013. szept. 1. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Köszi, hát ezt így nem tudom, képről megmondani.

De ugye mondtad , hogy gömbölyödik , és sokat eszik akkor lehetséges , hogy kiscicák érkeznek.

Tesóm pl tapintásból megmondja, mikorra lehet cica, én nem tudnám, még így képről sem sajnos.

De te talán igen, tapintsad meg a hasát, nincsenek e dudorok, (cicafejek,) mozgolódás.

2013. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A macskák vemhesség 63 nap körül van.De neki még látszatra sincs nagy hasa.Én azt mondanám szeptember vége,október közepe között.De célszerű lenne ivartalanítani,mert nem tudsz mit csinálni annyi kölyökkel.Ráadásul a kiscicákat,kiskutyákat zsákszámra dobálják az utcára.A mi családunkban is potyognak a kiscicák a nőstényekből,hiába pofázza mindenki az ivartalanítást...Még az előző alom kölykei is unokatesómnál vannak,és máris itt az új alom kiscica.3 hetesek...SENKINEK NEM KELL..
2013. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem! Ősszel lennének meg a kiscicák ha vemhes lenne, akkor már hatlamas hasa lenn! (legalábbis a képen abszolút nem látszik nagy poci) De ahogy az előttem lévő is írta, célszerű lenne ivartalaníttatni, tényleg rengeteg kóbor macska van (persze kutya is) és tényleg zacskókban dobálják a kukába üvegszilánkok közé, ezzel a retardált idi*ták nem tudván, mit is tesznek valójában! (a zacskó kiscica közül 2 meghalt mert olyan súlyos sérüléseket okozott a szilánk) Nem azt mondom hogy te is oda fogod dobni, de hidd el nagyon nehéz elhelyezni, senkinek nem kell, telt ház van mindenhol, menhelyeken, és az emberek is erőn felül próbálják őket megmenteni! (kivéve akik nem :( ) és akkor nálad marad! (ha nem dobod ki őket) Döntsd el hogy akarsz e akár 5-6 kiscicát!
2013. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!