Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féreghajtás. Ez hogy lehet?...

Féreghajtás. Ez hogy lehet? Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Cica székletében észrevettem férgeket. Kapott féreghajtó cseppet Profender-t. Ekkor kellene, hogy ürüljön belőle. Másnap, meg sehol semmi a széklete teljesen féregmentes. Pár hét múlva meg kezdődik előröl, és újabb férgek vannak a székletében. Majd újra kap féreghajtót, majd megint semmi. És ezt megy folyamatosan. Van valakinek valami ötlete? Mit lehet tenni ilyenkor? Benti cica, bolhaírtózva is rendszeresen van.
2013. szept. 1. 11:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazad van elviszem. Bár nem lesz egyszerű elvinni. Régen sokat utazott, mindig cipeltem magammal, ha már másfél napnál tovább egyedül kellett hagynom. De ettől most elszokott, mert már szerencsére nincsenek ilyen hosszabb távolmaradások. Nem baj, megküzdök vele, legfeljebb lesz néhány sérülés rajtam, az állatorvoson meg annál több. Utálja őket. köszönöm
2013. szept. 5. 14:15
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi újság a cicával?

2013. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!