Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a macskákkal költözé...

Mi legyen a macskákkal költözéskor? Mi a helyes ilyenkor?

Figyelt kérdés
Két macskánk van, most költözünk szét az albérletbol. Imadjuk oket. En nem tudnam elvinni csak az egyiket,mert ahová koltozom, nem olyan nagy lakás és parom nem akar macskafarmot ,mert már van neki is egy macskaja. Exem tarsberlo az elberletben, igy viszont hogy elköltözöm, nem tud maradni, mert nem talál oda 3. embert ,akiben megbizna. Egyedül koltozne kicsi lakásba, de azt mondta hogy ebbe a helyzetbe miattam kenyszerul , igy ha nála akarom hagyni a macskákat, ki kell fizetnem az emiatt keletkezo tobbletkoltsegeit ,ami 25-30e a macskák felszereleseivel együtt ./hó. Mondtam, hogy annyit nem tudok kifizetni, mert nyilván paromnal is kell fizetnem dolgokat. Felajanlottam ,hogy akkor megpróbálom szuleimmel megbeszélni, hogy fizetek mindent, csak gondoskodjanak róluk. Emiatt exem kiabálni kezdett, hogy mekkora szemet vagyok, hogy eldobom a macskákat. Mi lenne a megoldás szerintetek? Paromra nem eroszakolhatom ra,hogy 3 macskaval éljen ,ezen meg csak abba egyezik bele, hogy kulon költözik és fizetem azt a magas összeget. 20ezer keves, azt mondta. Van amugy pénze, csak sajat lakásra gyujt, azert nem akar tobbet albérletre áldozni. Mondtam azt is hogy bar nem szivesen valasztanam szet oket, egyik legyen nálam, másik nala vagy szuleimnel ,de ezen is felháborodott. Nem tudom mi tevo legyek. Szerintetek?
2013. aug. 9. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:

hu ez gáz.tehát azért fizess a cica után 25/30ezret mert ő kisebb lakásba kényszerül - de macska híján is amúgy kisebb lakásba kényszerülne ha jól vettem ki a szavaidból?

akkor mire az a 25/30e?

macskatartás havonta párezer forintnál nem több.

2013. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A macskakajat barmi van, en állom,mert minosegi dolgokat kapnak. Azon felul szeretne 20-at, mert a macskakkal muszáj lenne elköltözni ,mert két idegennel kálvária már nem tudná öket biztonságban. Mig ugye ha elvinnem a macskákat , kereshetne oda lakotarsat es nem kerulne tobb penzebe mint eddig. Csak hát elvinni nem tudom mindkettot ,tudja o is. Azt hajtja ha szeret az uj parom , miért nem szeret két macskaval is.
2013. aug. 9. 09:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Kálvária =lakva
2013. aug. 9. 09:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a pároddal beszélném meg a dolgot. Ha ő is macskatartó, gondolom nem adná oda könnyedén a kedvencét vagy hagyná ott sehol szívesen. Oké, hogy nem akar macskafarmot, de eddig is tudta, hogy 3 cica tartozik hozzád. Nem szép, hogy elvárja, válj meg kettőtől.
2013. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

hát ilyenek ezek a leszbikus kapcsolatok. macskák és ordítozás.

amúgy ha legközelebb állatot vállalsz, legyen eleve tisztázott, hogy kivel marad, ha bármi történik.

2013. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Utolsó. Te ebből a sztoriból hogy jutottál el a lezbikusságig? :)


Az exedet az zavarja, hogy ex lett belőle, ezért kér pénzt...


Kérdező: Gondolkodtál már az örökbe adáson? Én nem lennék rá képes, de egy működő dolog. Tartod addig a cicákat amíg el nem jön az álomgazdi és oda nem tudod adni valakinek aki szimpatikus. Vannak állatvédő szervezetek is akik kiraknak hirdetést. Anyukádék is vigyázhatnak rá, jó ötlet. azt még én is megérteném,. hogy 3 macska sok egy lakásba.

2013. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
ja csak egy tipp volt, mert tisztában vagyok a leszbikusok macskák iránt táplált érzelmeivel
2013. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!