Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Neostomosannal csepegtettem?

Neostomosannal csepegtettem?

Figyelt kérdés
Neostomosannal csepegtettem be a cicámat,így mondta a doki, 3-4 csepp, azóta vakarodzik,sír,meg egész cica furán viselkedik, már lemmosam neki vízzel is. de semmi. mit tegyek? félek hogy elpusztul!

2013. szept. 4. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Neostomosannal nem csepegtetnek, hanem csak lefürdetik az állatot.Milyen orvos ajánl ilyesmit?Vidd el másik orvoshoz, aki ad neki allergia ellen valamit .
2013. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szép orvos...Hívj fel gyorsan egy másikat,hogy mit raktál a cicára és kérdezd meg,hogy most mit tegyél.
2013. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek, azzal fürdetni szoktak (a vízbe csepegtetnek, nem az állatra), hívj fel egy állatorvost és kérdezd meg, mit tegyél.

Ha valóban ezt mondta az állatorvosod, akkor ne őt hívd, hanem egy hozzáértőbbet. Ha viszont fennáll az esélye, hogy te értetted félre (vagy a családtagod, aki beszélt vele), akkor hívhatod a szokásos állatorvosodat is - csak most figyeljetek is arra, amit mond.

2013. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Imola Ágnes ***** válasza:
A pici 5 ml-es fiolát 2 L vízben oldják. Lehet hogy égeti szegényt.... vidd el másik dokihoz!
2013. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 ampulla 1 liter víz. Ez az oldási arány.
2013. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pinky414 válasza:
28%
Ez a szer halálosan mérgező macskáknak!!! Csak és kizárólag kutyáknak szabad adni!
2014. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!