Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Uszkáromra ma csepegtettem...

Uszkáromra ma csepegtettem kullancs irtót, és azon a helyen jön kifelé a szőre, ez normális?

Figyelt kérdés
+ Hót zsíros és gusztustalan, és így fürdetni sem lehet...A nyakörv sem hiszem hogy ennél rosszabb lenne..nem?

2013. ápr. 13. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás reakció. Állatorvoshoz menj.
2013. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás.Nem piros a bőre?Mivek benti kutya elég lenne egy nyakörv is.
2013. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem piros.
2013. ápr. 13. 21:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Kevesen tudják de a cseppek előtt és után 2 nappal nem érheti nagyobb mennyiségű víz a kutya szőrét, mert az adott helyen kihullhat, ha megfürösztötted előtte vagy nagyon megázott akkor amiatt is lehet.
2013. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát 1 nappal előtte fürdettem, igen.. :S
2013. ápr. 14. 00:11
 6/13 A kérdező kommentje:
De visszanő?
2013. ápr. 14. 00:12
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyfolytában hullik, mit tegyek? Fürdessem meg gyorsan? Azt írja a mellékhatásoknál, hogy egyből mossuk le róla a cseppet.
2013. ápr. 14. 00:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Most már ne fűrdesd, hagyd hogy kihulljon a szőre, idővel vissza nő. Legközelebb meg ennek tudatában használd! Ne fürdesd semmikép lehet így abba marad a szőrhullás, ha megfürdeted tuti kihullik az összes szőre! De nyugi lassan vissza nő.
2013. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát tegnap este megfürdettem, mert egyre jobban hullott...szegény veszített is sokat. :( De most már alig hullik.
2013. ápr. 14. 09:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, mi már két éve mindig fürdés után, miután megszáradtak, cseppentettük be őket (mármint nem havonta fürdettük, de ha szükséges volt a fürdés valami miatt, akkor így időzítettük), és soha nem volt probléma... De most már figyelni fogunk erre, mert azért ki tudja, mi jön legközelebb. :S
2013. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!