Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szüleim nem engedték hogy...

A szüleim nem engedték hogy tovabb maradjanak a macskaim hogy nehogy elkapjunk valamit tőlük pedig mondtam hogy beoltom?

Figyelt kérdés

Ezért elvittuk nagyjából 1 kmre van egy erdő és ott kiengedtuk őket de én szeretném ha hazajonnenek csak már két napja vannak ott

Lehet hogy talált új gazdit vagy elütötte egy autó vagy kell egy kis idő mire hazajonnek ? Nektek mennyi idő alatt jött vissza ja és ha ez is fontos két és fél évet voltak nálunk kiskoratol kezdve



#macska #Elvittuk #visszajonnek
2013. szept. 8. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen emberek komolyan léteznek? :/
2013. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

én a helyedben megnézném őket ott ahol kiraktátok őket...hátha ott vannak még a környéken...


és igen kedves harmadik, léteznek. fejem verem a falba.sajnos helyettük.

2013. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hülyék és kegyetlenek a szüleid!
2013. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, egyszer nem fognak téged is kirakni a szüleid...
2013. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt megkérdezem hogy miért pont most jött el ennek a "nemes" cselekedettnek az ideje?
2013. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid irdatlan ostobák... Remélem te is kiteszed a szűrüket valami elhagyatott gettóban, ha kiöregednek.

1. Nem valószínű, hogy valaha is visszajönnek, valószínűleg már elkapta őket valami róka, vagy éhes kóbor kutya.

2. Ilyen esetre ott a menhely, pofám leszakadna, ha a háziállatomat kidobnám az erdőbe, hisz ott semmi esélye

3. Az állatoktól nagyon kevés betegséget lehet elkapni, arra meg ott az oltás, valamint a féreghajtó tabletta, de az emberektől elkapható betegségek ellen nem nagyon tudsz védekezni, pedig inkább tőlük kéne félni, kíváncsi vagyok, tömegközlekedni sem hagynak a szüleid, vagy mi?

Szerintem amúgy ez csak kifogás, a buta otromba szüleid csak kidobták az állatokat, mint holmi szemetet. Csók a családnak...

2013. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Betegség?? Pfff... kidobták az erdőbe?? Milyen ember az ilyen?? Hát én elverném a szüleimet ha ilyet mertek volna csinálni (persze az enyémek okosak, és szeretik az állatokat és nem kegyetlenek) menj és keresd őket! 1km? Gyalog odamész szépen és hívogatod! Erdőbe kétlem hogy befogadta őket bárki is, inkább meghaltak már! Ha igen, de igen nagy szerencséd van, akkor hazatalálnak, vagy befogadták őket! Amúgy az állatkínzást és minden ilyesféle dolgot idéntől 3 év börtönnel büntetik!!!!!
2013. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid törvényt szegtek barátom...eztán ugy gondolj rájuk mint bűnözőkre. Téged is kitennének ha megbetegednél??
2013. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon együtt érzek veled, kérdező. Biztosan nagyon szereted a macskáidat. A szüleid viselkedése számomra érthetetlen.

Szerintem próbáld meg megkeresni őket, még van esély arra, hogy megtalálod a macskákat.

Remélem, hogy nem kerültek autó vagy ragadozó közelébe, mert akkor van esélyük a túlélésre.

A macskák nagyon ügyesek, egy erdőben biztosan találnak táplálékot.

Nagyon szurkolok neked, hogy megtaláld őket vagy hazamenjenek hozzád!

2013. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!