Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskám hátsójából egy...

A kismacskám hátsójából egy hosszú teflonszalag lóg ki. Valószínűleg régebben lenyelhette. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Próbáltam finoman kihúzni, de nem nagyon jön ki. Elég ijesztő látvány, ahogy ezzel jön-megy a lakásban.
2009. nov. 2. 21:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ja bocs, javítanék, nem olvastam a kérdező utolsó hozzászólását eddig. Szóval: kitolta a következő székelésnél:) Örülök, hogy jól van!
2009. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Milyen műtét? max ad neki vmi hashajtót amitől jobban kijön. De mindegy, nálunk biztos hogy többet tud erről a doki, és nekem is természetes hogy pénzt költök a macskámra, pláne az egészségére.
2009. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Fúúúú hát ez is jóóóó XDXDXD Hashajtó.. A híg széklet szted könnyebben kihozza, mint a természetes?

Gondolkozni kéne néha és nem minden szärral a dokihoz rohanni mert neki is elege van belőle hidd el. Ez nem pénz hanem ésszerűség kérdése.

2009. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Tolni nem tolt semmit, csak kitojta. :)
2009. nov. 8. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!