Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltörött a cicám lába. Mennyib...

Eltörött a cicám lába. Mennyibe kerül a meggyògyításának az állatorvosi költsége?

Figyelt kérdés
Ma este amikro hazajöttem,akkor láttam,hogy el van törve a 3hònapos cicám làba. Körülbelül mennyibe kerül a röntgen,a gipsz meg a többi dolog,hogy helyre jöjjön? Hónap vége van,12-én kapok fizetést,szòval most nem tudok több 10 ezer forintot kiadni erre. Max 5-öt. SOS!!!

2013. szept. 9. 20:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyibe kerül, de nem számít (már bocs) vidd el majd kérsz részletfizetést! Amúgy meg hónap eleje van és holnap 10.e! Nem tudsz előleget kérni, vagy valakitől kölcsönt kérni? Törött lábbal nem maradhat, lehet belőle maradandó sérülése vagy bármi! Amúgy honnan veszed hogy el van törve? Lehet csak meghúzta! Hogy törhette el?? Vidd be magadhoz addig is, ne hagyd az udvaron (ha kinti cica) nehogy baja legyen! Kérlek, holnap vidd el orvoshoz, így nem maradhat 12.-ig!
2013. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

Lelkiismeretlen, felelőtlen ember vagy.


De hogy hasznosat is írjak, ne csak evidens dolgokat: vidd el a macskát orvoshoz és szólj, hogy csak utólag, csekken tudod befizetni a költségeket.

2013. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
57%

Nem tök mindegy? Ha a te lábad törik el, akkor is azt nézed, mikor van fizu? Már ha a fájdalomtól van erőd még bármire is.

Aki állatot vállal, számoljon azzal, hogy az állat beteg lesz, szenved, és KÖTELESSÉGED segíteni rajta, mindegy, mi az ára és mennyi pénzed van.

Undorító és felháborító az ilyen viselkedés! Sajnálatos, hogy nem büntetik ezt a viselkedést.

2013. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem maradhat ìgy:( viszont tényleg nincs pénzem:// de sajnálnám a cicát ìgy hagyni...akkor még az elaltatás,de akkor meg a gyerekeim szíve szakadna meg. Egész este a neten nézem az árakat,hogy mégis mennyi pénzre lenne még szükség..
2013. szept. 9. 20:50
 5/25 A kérdező kommentje:
El fogom vinni mindenképpen..csak egy irányárat tudnék! Tudom ,hogy amikor befogadtam ezt a cicát,akkor felelősséget vállaltam érte! És nagyon szeretjük ezt a cicát! Csak egy árat írjatok,hogy tudjak kölcsönkérni a szüleimtől!
2013. szept. 9. 20:56
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más áron dolgozik,vedd a fáradságot és hívd fel az orvosotokat a problémával és kérj tőle egy árat,ennyi,de egy felnőtt embernek ezt tényleg mondani kell?

Én is csoró vagyok jelenleg,de az első gondolatom nem az,hogy ide írjak,inkább az orvosunkat hívom..

2013. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%

Persze, hogy az lenne az ideális, ha a házi kedvenceknek megadhatnánk mindent amire szüksége van. Amikor viszont ember és állat között kell választani, akkor nem szívesen lennék annak a helyében, aki dönt, de szerintem más sem.

Annyi állat van az utcán, vagy menhelyen, vagy kegyetlen állatkínzók karmai között, hogy az a tény, hogy valaki etet egy háziállatot és törődik vele, már hozzájárult annak az élőlénynek a szebb életéhez - szerintem ez igenis szép dolog. Ahol az embernek sem jut sok, ott az állat sem valószínű hogy dúskálni fog, viszont még mindig sokkal-sokkal jobb dolga van, mintha az utcán kódorogna. A kérdező szemmel láthatólag tenni akar valamit a töréssel kapcsolatban, segítséget és tanácsokat kért, ez itt nem a sértegetés és bántás helye!


A kérdezőnek: szerintem telefonálj be az állatorvoshoz, mond el neki, hogy mi a helyzet, és hogy mit ajánl, tudsz e két részletben fizetni, vagy van-e más ötlete. És ahogy fent is írta valaki, de gondolom, hogy ez már teljesült, addig is tedd olyan helyre a cicát, ahol nem tehet kárt magában, ahonnan nem akar majd ugrálni meg ilyesmi.

2013. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hívtam az orvosunkat az előbb...nem veszi fel:(
2013. szept. 9. 21:06
 9/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! szerintem, a legjobb az lenne, ha személyesen intéznéd el. Az állatorvosoknál is van ügyelet, azt kell megtudni, nálatok ki az. Az ellátás maga nem fog sokba kerülni, de biztos, hogy további kezeléseket fognak kiírni a számára. A kezelésért fizetni nem kell először, csak az injekcióért, meg a gyógyszerekért. Megítélésem szerint nem lesz még ötezer forint sem. Viszont arra én is kíváncsi lennék, honnan tudod hogy a lába el van törve. Leesett valahonnan? Vagy elütötték? Esetleg valami ráesett? Látni a traumás eltérést, vagy csak nem tud ráállni? Nem nagyon hallottam még ilyenről.
2013. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk XVII.ker. Röntgen+bódítás/altatás 8.000 forint, +gyógyszer ilyesmi, de részletfizetés mindenhol van!!!!

Volt hogy a kutyámnak gyomorcsavarja kezdődött = 65.000 forint, legutóbb meg egy rohadt időskori agyhártyagyulladás miatt fizettünk 100.000 forintot (CT,gyógyszerek) Nehogy azt hidd, hogy mi is aznap már kifizettük, csak részletre!

2013. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!