Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltörött a cicám lába. Mennyib...

Eltörött a cicám lába. Mennyibe kerül a meggyògyításának az állatorvosi költsége?

Figyelt kérdés
Ma este amikro hazajöttem,akkor láttam,hogy el van törve a 3hònapos cicám làba. Körülbelül mennyibe kerül a röntgen,a gipsz meg a többi dolog,hogy helyre jöjjön? Hónap vége van,12-én kapok fizetést,szòval most nem tudok több 10 ezer forintot kiadni erre. Max 5-öt. SOS!!!

2013. szept. 9. 20:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Igen, azt énis kérdezem, hogy honnan veszed hogy eltörött?? Mert ha az látszatra el van törve, akkor nagy a baj! Ha csak sántít akkor nem biztos hogy eltörte! Múltkor az én cicám is sántított, valószínű meghúzta, másnapra nem volt baja! (megjegyzem ha a barátom nem beszél le róla, azonnal rohantam volna az orvoshoz, de azt mondta hülye vagyok, legalább holnap reggelig várjak, mert szerinte csak meghúzta! Ez volt este 7kor(tehát nem vártam volna egy egész napot sem) - az állatorvos 7ig rendel, de nem érdekelt volna, rohantam volna és vertem volna az ajtót amíg meg nem vizsgálja! Na jó ez erős, mert felhívtam volna és úgyis azt mondta volna hogy menjek oda, megnézi!) Na így kell a dolgokat intézni!
2013. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Hogy van a cica? Elvitted dokihoz?

Leírom a tapasztalatomat. Régóta van állatom, sok orvostmegjártam már.

olyan is volt, hogy forint nélkül.

De csak hogy a legutolsót említsem: kétszer annyi volt a kezelés, mint amire számoltam, és nem volt nálam annyi kp. Ott kártyával is lehetett fizetni.

Kérdeztem, hogy mi lett volna ha nem tudok kártyával fizetni, és nincs nálam annyi pénz.

Válasz: " Akkor hitelezünk." Az állatorvosnál előbb ellátják az állatot, és utána kell fizetni.

Ha annyid van, annyid van. Majd befizeted. Meghitelezik.

Másik: le kellett vinnem a cicát orvoshoz, a legközelebbit felhívtam, elmondtam mi a probléma a cicával, azt mondta vigyem be. mondtam, hogy csak 2EFt van nálam. Szinte hallottam, ahogy "mosolyog" a telefonban, azt mondta "majd megegyezünk".


Ez csak két eset, volt pár ilyenem. A legtöbb állatorvos nagyon rendes!

És mellesleg, az elaltatás is pénzbe kerül.. arra van?!

2013. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem megbántani akartalak, de Te említetted az altatást. Mellesleg egészséges cicát nem altatnak. Tíltja a törvény.
2013. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Tegnapi nap egyáltalán nem állt rá, a mai nap még nem volt időm még megnézni,mert korán mentem dolgozni,mert a kolléganőm lekéste a buszt, így nekem kellett nyitni. Reggel 6:14-kor telefonált, hogy nyissak ki 7-kor, mert ő csak a köv. busszal tud jönni. Gondolhatjátok mennyire rohantam. De a gyerekeim azt mondták, hogy adtak neki enni, és hogy 3 lábom oda sétált, de látszik, hogy a 4. lába lóg és lötyög. /amit tegnap én is észre vettem/ még nincs 24 órája, hogy eltörött...egyenlőre vizesruhával borogattam, ennél többet nem tudtam tenni. és holnap reggel megyünk a dokihoz. Tőlünk 22-km re van normális állatorvos,már beszéltem is vele...azt mondta, hogy jobb lenne minél hamarabb megnézni, de én ma nem tudtam elvinni, így holnap reggel 9-kor vár minket a rendelőjébe.:)
2013. szept. 10. 18:21
 15/25 anonim ***** válasza:

Jaj! Remélem nem lesz gond és késő.

Semmiképp ne engedjétek ki addig!!!!

Kérlek irj majd, hogy mi történt az orvosnál!!

De majd én is rákédezek. kitartás!

2013. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
igen, nagyon várjuk a fejleményeket! És tényleg addig ne engedd ki, vigyázzatok rá!!
2013. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Egy kis fejlemény:amikor hazaértem,akkor a cicám járt! LERAKTA A LÀBÀT! Igaz,sántított,de lerakta! Eddig biztos voltam benne,hogy eltörött,de most már nem! Mindenesetre holnap megmondja a doktor bácsi,hogy mi a helyzet! De ugye,ha lerakta a lábát,akkor nincs eltörve?
2013. szept. 10. 20:32
 18/25 anonim ***** válasza:
Mi volt az orvosnál?? Jól van a cicus??
2013. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, hogy ennyien aggódtok érte! A cicus már jobban van.Voltunk az orvosnál, jól sejtettem, eltörött neki. Szerencsére nem szilánkosra, így nem kellett műteni.Illetve az is nagy szerencse, hogy a cicus nem terhelte meg nagyon a lábát, így nem mozdult el a csont.A doktor bácsi megröntgenezte és ellátta a kicsi lábát. Szegényem nagyon meg volt ilyedve,hogy most mit is csinálnak vele. Kaptunk fájdalom csillapító injekciót is, mert az orvos szerint nagyon fájt neki. Egész végig "sírt",keservesen nyávogott amíg vizsgálták,illetve a körmeit is levágták neki,mert szeretett karmolni. Mindenesetre most már jól van, szombaton este le is veszik neki a gipszet,de még 2 hét szigorú pihenő elő van írva.Eddig egész jól viseli. 12500 Ft-ot fizettem érte, ebbe benne volt minden, plusz féregtelenítő tabletta. Most már minden rendben lesz. Nagyon aranyosak vagytok, hogy végig itt voltatok vele, így virtuálisan is. Köszönöm a cicus nevében is!
2013. szept. 11. 12:29
 20/25 anonim ***** válasza:
Dejó, nagyon örülök neki! Szegény, biztos fájhatott neki! De mitől törött el??
2013. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!