Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek kellhet vajon egy 3...

Kinek kellhet vajon egy 3 éves cica?

Figyelt kérdés

Nagy gondban vagyok, ugyanis meg kell válnom 3 éves macskámtól. Nem igazán bírja a bezártságot (lakásban él), sőt, allergia is kialakult miatta.

Mindenképpen el kellene vinni, hírdetem is és mégsem jeletnkezik senki.

Hova vihetem, ahol tudom, hogy rendben lesz és biztos találnak neki gazdit? Kérlek adjatok tippeket!


2009. nov. 3. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

milyen fajta?

hát egy 3 éves nagymacska nagyon senkinek sem kell

aki macskát akar az kicsit vesz, mert azt meglehet szelídíteni

nekünk is amikor vettük a macskánkat már 8 hónapos volt

sok időbe telt míg hozzánk szokott

2009. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztosan van olyan, aki felnőtt cicát szeretne. Javasolnám, hogy kérdezz körbe ismeretségi körödben, de gondolom ezt már megtetted. Remélem sikerül gazdit találni neki!
2009. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajna marad a menhely.Vagy menj fel valamilyen macskaimádó klub honlapjára esetleg olyanra ahol állatokat adnak-vesznek és hirdesd meg.
2009. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen három éves cicák úgy szoktak gazdára találni, hogy minden ismerősödnek elmeséled, oyg mennyire aranyos jószág, és mekkora bajban vagy vele, hoyg nem tudod megtartani, és mennyire jó helyet szeretnél neki!

És hogy tud -e valaki ilyet, ahol jó helye lenne? Mert nagyon kéne!


S a lelkesebb ismerősök erre nyomoznek a környezetükben, és találnak neked valakit, aki befogadja.


Te is kérdezz meg konkrétan minden olyan ismerősödet, ahol jó helye lenne! Nme úgy, hoyg felhívod, nem kell-e cica, mert erre a válasz: nem.


Hanem odamégy, viszel eg ytál sütit, vagy szőlőt, vagy ami otthon an, és elmondod, hogy bajban vagy acicával, és szeretnéd ŐT megkérni, be tudná-e fogadni. Mert nagyon jó macska!S nagy számok törvénye, 10-1 befogad.


És azért hirdesd, de úgy, hogy

"Süldőmacska vidéki otthont keres, őrző-védő, és házimasszőr végzettséggel, jóga-mesteri ambíciókkal." Szoba-tiszta, nem igényel már gyerekkosztot, kiegyensúlyozott és nyugodt, túl a kölyökkori féktelenségen."

És tagadj le 2 évet nyugodtan, én is úgy mentem férjhez :)

2009. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
8 éveset a nagymama fogadott be, a hatéveset meg a vidéki nagynéni. De vigyázni kell, mert elindulnak haza! Legalább macskabiléta kell a nyakörvre, vagy chip, mert elveszhet! Sokáig nem szabad kiengedni az új helyen!
2009. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy idős embernek jobb egy nyugodt, felnőtt macska, mint egy virgonc kiscica - talán ebben az irányban próbálkozz.
2009. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy kis kedvcsináló felnőtt macskákhoz:

[link]

2009. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hirdesd tovább, annó én is egy 2 és fél éves cicát fogadtam be, mert az előző gazdija allergiás lett rá... 17L
2009. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A teszvesz.hu-ra is felteheted!
2009. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Én is allergiás vagyok a macskaszőrre pedig nekem van 3 cicusom és együtt tudok élni ezzel, ugyanis a bőrgyógyászom tudott adni olyan készítményt ami orvosolja ezt és teljesen rendben vagyok.
2009. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!