Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon visszajöhet a kiskandúro...

Vajon visszajöhet a kiskandúrom (1 éves) aki már 12 napja eltűnt?

Figyelt kérdés
Nekem 4 cicám van: egy anyamacska és a három kölyke (a kölykök közül 2 kandúr és 1 lány, már 1 évesek) vidéken élnek, mert ott van egy nyaralónk (a nyarat és a hétvégéket mindig ott töltjük), de ősszel be kell jönnünk a városba és így otthagyjuk őket, de mineden 2dik nap kimegyünk hozzájuk. A kedvencem az egyik kandúr, aki már több mint1 hete eltűnt. Ő a legkedvesebb mindközül, és ilyet sohasem csinált (esténként elment. és reggelre visszajött, maximum 15 órát volt távol eddig). Mindig jött ha hivtuk és ismerte a nevét is... a kertünk nagy és simán kóboroltak mindig, de ilyen hosszú időre sohasem ment el.. aggódom érte, nem tudom hogy mi lehet vele annyira szeretem...
2011. szept. 29. 17:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Mindig mindent együtt csináltunk, megértettük egymást, olyan kis aranyos...

nagyon aggódom érte.. reménykedjek hogy még visszajühet e ?

2011. szept. 29. 17:10
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elkapta egy kóbor kutya vagy megevett valamit valahol ezért nem szeretem annyira a macskákat mert nem lehet tudni hol járnak.. :( Lehet hogy már nem él de még van remény.Rokonomék macskája 1 hónapra tűnt el.
2011. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára! Tehát először a macska utána a remény! Ez a sorrend...sajnos én is jártam már így. :( Nagyon az ember szívéhez tudnak nőni ezek a kis csöppségek! Lehet csak kirándul, disszidált! Bármi előfordulhat, elvadult és a maga útját járja. Elszoktatták étellel! Ne töprengj él, és boldog hisz 9 élete van! :)
2011. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
vagy élelmesebb mint a testvérei, és olyan házhoz szegődött, ahol minden nap van ember, és finom tejecske
2011. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nyugi visszafog jönni volt olyan hogy egy macska 1évre elment és visszajött jó soványan ne izgul nincs semmi baja
2011. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Lehet vidékre ment macska lányokat futtatni! Azért nem ér rá! Jól megszedi magát anyagilag és visszatér a családhoz. Sok ilyet hallani manapság!
2011. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nem hiszem, h máshoz szegődött, ismerem őt...

már előjött volna...

de azért még reménykedek...

2011. szept. 30. 13:59
 8/19 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára! :)
2011. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
a lepényhal elsőre, a reményhal meg utóljára! :)
2011. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!

Szombat délután csak úgy megjelent, éppen kint voltunk vidéken.

Már nem is reménykedtem.

Nagyon félt, de jó állapotban volt. Három hete nem jött elő, de akinél volt az etette, viszont nagyon ki volt száradva, sokat ivott. (valószinűnek tartjuk hogy elvihették (?) messze, hiszen 3 hétig nem volt meg hiába hívtuk... és csak most talált vissza, vagy szökött meg..)

Hiányoztam neki látszott rajta, nagyon aranyos volt.

Remélem mostmár nem csinál ilyet, és velem marad.

Egész hétvégen mellettem volt, nem mozdult el az ölömből :).

Nagyon hiányzott, örülök ,hogy megvan és remélem, hogy meg is lesz.

Köszönöm.

2011. okt. 9. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!