Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindenütt pisi, vajon melyik...

Mindenütt pisi, vajon melyik cica csinálja és miért?

Figyelt kérdés

Szitu: van 2 cicám: 10 hós ivartalanított kandúr és egy 4 hós ivaros kandúr. Probléma pisi, az ágyban de úgy az egész lakásban, és nem tudom melyik csinálja!


Persze logikusnak hat h a kicsi mert ivaros, de 4 hósan még nem túl fiatal az ivarérettségre? Plusz: a pisi nem olyan hajde büdös, ahogy a kandúrok pisijét emlegetni szokták.


A nagy viszont sosem csinált ilyet.


Akkor most melyik lehet az? Esetleg a kicsi még csak éppen elkezdett ivarérett lenni és ezért még nem olyan penetráns a szag? Persze holnap bejelentkezek ivartalanításra, de azért jobb lenne biztosat tudni.


2011. szept. 20. 02:36
 1/5 anonim ***** válasza:

a koruk miatt még egyik sem spriccel, ülve pisilnek. nem féltékeny a nagyobb???

de mégis a kicsire tippelnék, mert 4 hónaposnál még előfordulnak balesetek.

ha figyeled, és rajtakapod, hogy leteszi a fenekét,ha még van idő kapd fel és tedd az alomra,de ha már kicsurrant akkor is az alom megmutatása a célszerű és persze a mellépisilésért egy kicsit erélyesebben meg kell szidni.

ha sikerül az alomig eljutni és végzi el, akkor pedig simi és dícséret:)

2011. szept. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az ivarérettség nem egy pillanat,hanem egy folyamat.4 hónaposan már simán elkezdődhetett.

Már jelöl,de még nem szörnyen büdös. Szerintem műttesd minélhamarabb,mert ha megszokja,akkor ivartalanítás után is csinálja

2011. szept. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
07:48, Hova, honnan? Az o lakasa, nehogy mar te akard megszabni, neki, hogy ott mi van. Latod, teged sem akadalyozott senki, hogy barmi hulyeseget leirhass a gepeden.
2011. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra is lehet gondolni, hogy az alom valamiért nem tetszik nekik! Ha pl. nem csomósodós, hanem felszívódó almot használsz, akkor az lehet, hogy a mi orrunknak nem büdös, de őt már zavarja. Mondjuk akkor mellé pisilne, és nem az ágyba, meg másfele. Tényleg inkább lelki oka lehet. Nekem is a nagy féltékenysége jutott eszembe legelőször.
2011. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok a nagy nem féltékeny, imádják egymást folyton mosdatja a kicsit meg ilyesmi. Az alom is rendben szilika géles, és mindig is ilyet használta a kicsi is, ahonnan elhoztam, így ezzel sem lehet probléma, bár már gondoltam rá.


Bejelentkeztem műtétre, holnap megyünk reggel, remélem ezzel megoldódik! Bár azt mondtam tegnap, h nem tudom melyik csinálja azt hiszem mégis a kicsi, mert azért a pólómat ma mostam ki, és mára már elég büdös lett a nagynak sosem volt szaga a pisijének, mert még spriccelés előtt megműttettük, de sajna nem gondoltam, h ilyen korán előfordulhat :/ Bár felhívtam az állatorvost és ő azt mondta h 4 hónaposan már nagyon sok fiú cica elkezd jelölgetni, és tény még nem borzasztó büdöset, de felkészül v mi a férfias viselkedésre. Hát ezt most elfojtom :D Köszönöm a válaszokat, kivéve a nagyon értelmes hozzászólást, amely fogalmam sincs milyen indíttatásból születhetett. Így az értelmes válaszokért ment a zöld mancs

2011. szept. 20. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!