Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Alig van pénzem, mgbízható és...

Alig van pénzem, mgbízható és olcsó állatorvos? Főleg újpest, újpalota, káposztás megyer közelében?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

És mire??


Mi az olcsó?

2013. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
cicának
2013. szept. 10. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
De mit akarsz a cicával csináltatni??
2013. szept. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon beteg, de nincs rá sok pénzem, már volt vizsgálaton egyszer akkor 20ezer ft volt, azt mondták h macska leukémia, most megint visszaesett, tüsszög, köhög alig bír nyelni, nagyon lefogyott, nem is eszik.
2013. szept. 11. 10:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Fu,ha nincs pénzetek és részletfizetésben meg tudnátok oldani,akkor érdeklődj,van-e olyan doki aki hajlandó részletfizetésre kezelni.

Ha abszolút nincs,akkor keressetek neki új gazdit,akinek van rá pénze.Ha ez sem járható,a szenvedésétől függően,de vegyétek számításba az altatást is.

Esetleg vegyétek fel egy cicamentő egyesülettel a kapcsolatot,hogy tudnának-e anyagilag segíteni.

2013. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
cicamentők maguk is pénzszűkébe vannak!ne is próbálkozz szerintem! Ezt leszámítva előttem szólónak teljesen igaza van!
2013. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon lelkiismeretesek, de ingyen nyilván ők sem dolgoznak:

[link]

2013. szept. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Válassz ki egy dokit, aki belemegy a részletfizetésbe. Az ő rendelőjébe teygél egy gyűjtődobozt, ahol leírod pár szóban a történetedet, és az ottani kliensek segítségét kéred. Ha minden kliens hagy 500 - 1000 Ft-ot , már nap alatt megvan a kezelési költség
2013. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a Horváthékhoz járunk Újpesten a Templom utcába. De már vagy 15 éve, és teljesen megvagyok elégedve velük. Viszonylag olcsó, lelkiismeretesek, és ismernek már.


De a Mancsokról is jókat hallottam szinte mindenkitől, bár nekem nem jöttek be.

2013. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!