Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap este idevetődött egy...

Tegnap este idevetődött egy kismacska, valami iszonyúan vad, harapós, emberi közeledésre nagyon rosszul reagál. Ti mit tennétek a helyemben? Találkoztatok ilyennel?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj, adj neki kaját (ha akarod etetni és ezzel vállalva,hogy lehet hogy odaszokik és esetleg megtartod!) aztán majd kézhez szokik! Először csak figyeld, aztán próbáld újra megsimogatni!
2013. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én már több macskát is betörtem így. Sok idő és türelem kell hozzá. Na meg,hogy lássa és főleg érezze, hogy szereted őt. Először csak etesd és folyamatosan próbáld őt simogatni és megfogni.
2013. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer a fészerünkben bújkált egy ilyen, megszelidítettük. Először napi 1x enni-inni adtunk neki egy kis tálkába, úgy h bementünk, letettük, kimentünk és becsuktuk az ajtót magunk mögött. Nem egész 1 hét után messziről néztük, ahogy eszik, aztán napról napra egyre közelebb mentünk. Kb 3 hét kellett, mire a kezünkből evett és megszelidült.
2013. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen ahogy írták előttem is,lassan fog menni,de etesd majd menj közelebb napról napra!
2013. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyémántlány ***** válasza:

Ha nem is akarod megtartani, egy ideig muszáj lesz etetned, mivel biztosan gazdát akarsz neki keresni, és, ha meg tudod fogni, az nem hátrány az örökbe adásnál.

Mi is találtunk egyszer egy kis fekete cicát, egy darabig etettük, itattuk, és mikor már majdnem találtunk neki gazdit, tovább állt. Lehet, a hozzád vetődött cica is nemsokára elmegy, addig is azzal segíthetsz neki, hogy gondoskodsz róla, és akkor talán veled is marad. :))

2013. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!