Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vegyem rá anyámat, hogy...

Hogy vegyem rá anyámat, hogy legyen egy cicám?

Figyelt kérdés

Amióta meghalt az előző cicànk /4 éve/ anyám tiszta depis ilyen téren, és hallani sem akar arról, hogy legyen cica.

Anyagi gondok nincsenek, mindene meglenne a macskának, és szobába is lenne tartva, persze én gondoznám, a saját pénzemből vennék neki kaját, játékot stb.

Nem értem mi az akadálya ennek.

Kérlek segítsetek, miket mondjak neki, hogy megengedje?

17L



2013. szept. 15. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
egy állat nagyon nagy felelősség ugyanis rád van szorulva és nincs nála olyan h majd 20 perc mulva etetek mert épp tévézek! ki kell érdemelni.. én most kutyáért hajtok 2hónap elég kemény munkáért cserébe..
2013. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, lenne is elég időm rà, de anya hajthatatlan.
2013. szept. 16. 19:26
 3/4 anonim válasza:
Szerintem anyukád nem akar megszeretni még egy állatot, hogy utána elveszítse őt is. Én sem akartam cicát, miután az egyik cicám karácsony éjjel eltűnt, évekig azt mondtam, hogy nekem nem kell macska, mert akkor majd őt elfelejtem, pedig akarok rá emlékezni. Szerintem elég nagy vagy már, hogy gondozz egy macskát, esetleg mondd azt anyukádnak, hogy a te macskád lenne, nem a családé, így talán érzelmileg nem kellene olyan közel kerülnie hozzá. Vagy meg is viccelheted, mondjuk "találsz" egy cicát hazafelé, amit sajnos meg kellene tartanotok, mert a csúnya menhelyek tele vannak, meg különben is, miért ne tarthatnátok meg.. :)
2013. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :))
2013. szept. 17. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!