Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két cicám van, mindkettő...

Két cicám van, mindkettő hányt már, baj van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenki kapásból arról kezd el kiabálni velem, hogy vigyem dokihoz, de kettő óra van épp....

Szóval: Két cicám van, a kisfiú nagyon kapkodni szokott kajálásnál, két hete vettem észre először, hogy hány. Evés után egy órával minden kijött belőle, rágatlanul.

Egy héttel később megint hányt, ismét ugyanaz a tartalom volt a gyomrában. Kicsi "lé" és a rágatlan, szinte konzervkész macska kaja. Szombaton délután ismét. Most Hétfő hajnalban viszont a lánymacskám hányt, evés után hat órával... Közben párommal bajok voltak, mára elköltöztünk a cicákkal. Lehet a stressz miatt? Vagy mert ma kaptak kis sült husit?

Nem tűnnek gyengének, levertnek.


2013. szept. 16. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kaptak túl sokat egyszerre?
2013. szept. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
A macskák néha hánynak, így szabadulnak meg a szőrtől amit benyelnek a nyalogatással. Azért eszik a füvet, mert az hányingert okoz. Sűrűbb fésüléssel és szőroldó zselével, ill spec táppal csökkenthető a szőrcsomók kialakulása. Nem vagyok biztos benne, hogy nálatok is erről van szó, mert azért ez nem ennyire gyakori. A sült nem okoz gondot, viszont az elképzelhető, hogy valamelyik adalék nem ok a tápban. Érdemes lenne másik táppal és konzervvel próbálkozni. Kicsit koplaltasd őket, úgy értem keveset adj. A tej is problémás lehet, nem mindegyik macsek bírja.
2013. szept. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, szerintem eddig kb mindenben igazatok lehet. Ha még egyszer előfordulna, megyünk dokihoz
2013. szept. 16. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!