Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám egy ideje hány, mi...

A cicám egy ideje hány, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már nem lakom a szüleimnél,havi 2-3x jövök csak haza.Itt van náluk a cicánk,és most ahogy itthon vagyok vettem észre,hogy 3-4 nap alatt 2x behányt.Anyáék erre közölték,hogy ezt régóta csinálja,de ők kakinak nézték.Szóval így kiderült,hogy már hetek óta behány.


Most megfigyeltem,tegnap este kajálás után szinte rögtön kijött belőle minden,ezt csak reggelre vettük észre,majd most miután felébred,megint evett és kiadott magából mindent.

Ezt leszámítva,ugyanolyan mint eddig,játszik,eszik,iszik.A bundája nagyon szép fényes,kezdi felszedni a kilókat télre.


Brit Sterilised tápot eszik,magas hústartalmú konzervvel,csirkehússal kiegészítve heti 3-4 alkalommal.

Konzervet olcsót is vesz néha anya,ha nincs más.De ez évek óta így megy,nem újdonság neki az olcsó konzerv sem.


Állatorvoshoz elvisszük,de csak szerdán tudjuk.Addig valakinek valami ötlet?


2013. szept. 16. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ehetsz semmit, de nem lehet nagy a gond, ha nem volt rosszul a cica.
2013. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!