Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ennyi kiscicával?

Mit csináljak ennyi kiscicával?

Figyelt kérdés
A szomszédok elköltöztek és itt "felejtették" a cicájukat. Mivel nálunk mindig van kitéve macskatáp, teljesen ideszokott hozzánk, gondoltam jó, ahol 2 macska elfér, ott 3nak is van hely. Elvittem nyár elején állatorvoshoz, hogy ivartalanítsa, de kiderült, hogy tele van kiscicákkal, és már nem lehet megműteni. Azt mondta a doki, hogy majd ha megszülettek és esznek önállóan akkor megműti. Kész is a műtét, de fogalmam sincs mit csináljak a kismacskákkal. Tudnátok ötleteket írni, hogyan találjak nekik gazdát? 6 darab van...
2013. szept. 18. 21:51
1 2
 1/14 acelsziv ***** válasza:
Amikor nálunk kiskutyák születtek kitettük a kerítésre, hogy : keverék kiskutyák ingyen elvihetők. 2 nap alatt mind elkelt.
2013. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ismerőseidnek szólj, hátha kell valakinek kiscica. Ezenkívül aprod.hu, jofogas.hu, kiscica.hu. Most hirtelen ezek jutottak eszembe. De az is jó ötlet, hogy lefotózod őket, és kirakod a településeden több helyre.
2013. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Facebookon vannak ilyen adok-veszek csoportok. Pont a múltkor láttam, hogy kb két nap alatt "elkelt" 5 kiscica is. Lényeg hogy cuki képet tegyél fel róluk.
2013. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. apród, jófogás megvolt, nem sok eredménnyel (még mindig fent vannak a hirdetések), kiscica.hu kipipálva. Facebookra csak az én albumomba tettem ki, sajnos az ismerőseimnek nem kell :( de mindjárt megnézem hátha találok ilyen csoportokat. Még esetleg vmi ötlet?
2013. szept. 18. 22:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem jársz sikerrel, végső esetben menhelyhez is fordulhatsz, bár ott mindig telt ház van, és nem családba kerül. Viszont mindenképpen jobb, mint... Nem is folytatom.
2013. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Imola Ágnes ***** válasza:
ÓÓÓÓ, valaki segítsen. Nem rég volt itt valaki, aki kérdezett valamit macskával kapcsolatban, a lényege az volt, hogy fialtatni akarja a macskáját, mert mindenki macskát keres, és mindenki 2 nap alatt odaajándékozza. Most őt kellene megkeresni, hogy kinek is kell macska????
2013. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2 cica már gazdinál van :) a hirdetésre jelentkeztek értük. Most megint kicsit pozitívabban látom a dolgokat, már csak 4nek kell találnom otthont :) :)
2013. szept. 21. 14:52
 8/14 anonim ***** válasza:
De jó, ennek örülök. Biztos vagyok benne, hogy a többinek is találsz gazdát. :) Nem akarsz feltölteni képet ide? Megnézném.
2013. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Minden kiscica szerető gazdinál van :) Volt aki kettőt is vitt.
2013. szept. 22. 18:18
 10/14 A kérdező kommentje:
[link] ők voltak azok
2013. szept. 22. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!