Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg fogom fertőzni az otthoni...

Meg fogom fertőzni az otthoni macskámat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Tegnap órákat töltöttem egy hasmenéses macska társaságában az anyukámnál. Simogattam,játszottam vele,ő meg persze dörgölőzött rendesen. Mára nagyon hányt a macska és nagyon ment a hasa. Állatorvoshoz vitték, aki szerint lázas is, de elvileg kicsi a valószínűsége,hogy fertőző. Nekem valahogy mégsem tetszik ez a láz dolog... Itthon van egy cicám, kicsi még, 3,5 hónapos. Szerintetek lehetséges,hogy megfertőzzem a saját macskámat valahogy, vagy csak paranoiás vagyok, és túldramatizálom? Légyszi válaszoljatok. Nagyon köszi :)

Liza



2013. szept. 24. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a doki azt mondta, hogy kicsi az esélye annak, hogy fertőz, akkor ne aggódj. Amúgy sem hinném, hogy az ember "hordozná" a betegséget.

2013. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem hinném, egyik cicám épp hasmenős mert vastagbélgyulladása van, de nem fertőz ő sem, még a többi cicám sem.
2013. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha megmostad a kezed mielőtt a saját cicádhoz nyúltál és levetted azt a ruhát amibe beledörgölődzött és nem hagytad hogy a sajátod hozzáérjen, akkor nem lesz semmi baja! A lényeg hogy közvetlen ne találkozzon vele! Ha jól tudom ezek váladék átadással fertőznek!
2013. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!