Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megutáltam a macskámat. Mit...

Megutáltam a macskámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én etetem, itatom, óránként ki-be engedem, erre a szomszédnak hízeleg folyamatosan. Hozzá kb napi 1x jön hízelegni.


Most kicsit betelt a pohár és úgy érzem, megutáltam..


2013. aug. 21. 17:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%
Jó neked, hogy ez a legfőbb gondod.
2013. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Attól, hogy kiírok egy kérdést, még nem az a legfőbb gondom. Vagy szerinted ez így megy??


Ide mindenki csak élete legnagyobb problémáját írhatja ki????

2013. aug. 21. 17:41
 3/32 anonim ***** válasza:
A macska annak hízeleg, aki foglalkozik vele. Valószínűleg a szomszéd is eteti, simogatja, stb. Simogasd, játssz vele, szeresd vissza a szomszédtól.
2013. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Etetem, naponta játszok vele egy csomót, simogatom, ha éppen hagyja, és mégis megy a szomszédhoz!

Ott is kajál, egyszerűen telhetetlen macska. Megeszik itthon egy alutasakosat, aztán látom, hogy megy be a szomszéd házába...

2013. aug. 21. 17:44
 5/32 A kérdező kommentje:
Csak ez egy kicsit érvágás volt, hogy foglalkozok vele, meg minden, simogatnám, kijön a szomszéd és odamegy hozzá, eldobja magát előtte, és még sorolhatnám..
2013. aug. 21. 17:45
 6/32 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy akkor ezek után miért nekem kell havonta állatorvoshoz cipelni és vagyonokat ott hagyni.. vigye akkor a szomszéd, ha már az ő macskája lett
2013. aug. 21. 17:47
 7/32 anonim ***** válasza:
A macska nem tehet erről, beszéld ezt meg a szomszédoddal.
2013. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 papa777 ***** válasza:
12%
Mert a macska buta, nem emberhez kötődik szerintem, ezért is szeretem jobban a kutyákat, van cicám is, szeretem, a legjobbat adom meg neki, a legjobb tápot, de a kutya sokkal több érzelmet táplál....
2013. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
De nem lehet. neki is van macskája, egész nap nyitva az ajtó, az én macskám is ki-be közlekedik, ő meg örül, hogy de jó még egy cica, de aranyos, stb
2013. aug. 21. 17:49
 10/32 kriszti *_* ***** válasza:
akkor nem lehet hogy azért megy a szomszédhoz,mert neki is van macskája?
2013. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!