Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Öngyilkos akar lenni a macskám?

Öngyilkos akar lenni a macskám?

Figyelt kérdés

Én nagyon nagyon szeretem, csak néha játékból kisebb terrorban tartom. Bár szerintem élvezi.. Szóval mostanában állandóan bele akar inni a hipós vízbe. Ott a felmosóvödör a fürdőbe, ő meg előszeretettel inna belőle. Volt, hogy belekortyolt, akkor elhajtottam onnan, baja nem lett.

Ki akarja nyírni magát vagy csak szimplán zakkant?



2013. szept. 25. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki neki vizet átlátszó edényben - sz enyém csak olyanból iszik. És ne terrorizáld. :D
2013. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is iszik a domestosos vízből! Egy darabig bezártam a zuhanyzóba, mert volt egy kisebb hasmenés-hányás vírusa, és azt gondoltam talán megint beleivott a domestosba! Sajnos én nem tudtam megtenni azt hogy kiöntöm (hosszú hogy miért és nem lényeg), nekem mindig kellett és nagy pazarlás lett volna kiönteni és mindig újabb domestost keverni bele! De ha megtudod azt tenni akkor öntsd ki, ha meg nem akkor zárd el! Eltelt egy kis idő, nagyobb lett és mostmár elővehetem, nem érdekli! Igazából az én cicám a habocskával akart szerintem játszani, de aztán volt olyan hogy csak belenyúlt és lenyalta a mancsát! Ha látom mindig rászólok, meg hát mint mondtam én eldugtam a vödröt, de már nem érdekli! Azért a hipó veszélyes, halálos is lehet! Megoldás lehet még,hogy a házban több helyre teszel ki vizet tálakba és mikor merre jár, onnan iszik, vagy pancsol, mert hát ki tudja éppen a vödörből is mit akar csinálni! De ezt mindig cserélheted és az idő! A legegyszerűbb ha kiöntöd a vizet, de ha nem teheted (meg tudom érteni én sem tudtam kiönteni)akkor elzárod, vagy becsukod a fürdő ajtót!
2013. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimplán zakkant. :-) Az én cicám a domestos-os vízért van oda. Felmosás után hempereg benne, meg megkergül és rohan mint az őrült. Meg a mosogatószeres vizet szereti(né). Pedig mindig van előtte friss víz. Legalább takard le a felmosóvödröt, hogy ne férjen hozzá.
2013. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
ja és igen, nem tudok felmosni tőle, mert közben rágja a domestosos felmosó rongyot és jól meghempereg benne, meg beletrappog, utána meg lenyalogatja magáról mosakodás közben! Most mit tegyek? Fürdessem meg mindig? :D vicces lenne! És amúgy is higított változatban "kapja",de azért a hipót nem kéne megennie még higítottan sem!
2013. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
:-) hát igen, zakkant az összes macsek. Nem öngyilkosok akarnak lenni, hanem csak jól érzik magukat. Amúgy igen, azért ezek a dolgok veszélyesek rájuk nézve, még ha higítva is van. De talán azért annyira csak nem hülyék, hogy meg is igyák. Legfeljebb csak a szag ami vonzza őket. Bár ki tudja. Azon kívül, hogy el kell zárni az ilyen dolgokat, szerintem jobb ötlet nincs.
2013. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem mindig van a vödörbe hipós víz, de mikor van, ő már ott van. Majd legközelebb ha lesz felteszem a mosógépre a vödröt. Én sem szoktam kiönteni, ha még tiszta a víz.

Valamiért szeret a macsek bejárni a fürdőbe. Múltkor nyitva volt a mosógép ajtaja, ez az automata kerek ajtósunk van, és a macska szépen belement és onnan kukucskált. Na mondom ezt sem kell beerőltetni, van olyan hülye, hogy bemenjen magától a mosógépbe.

Csak nem értem, hogy a büdös hipós vízből neki miért kell innia? Van neki több helyen víz, de a hipós az érdekesebb. Kis zakkant:D

2013. szept. 25. 10:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy az "illatára" megy. De azt azért nem tudom elképzelni, hogy bele is iszik. Az én cicám önkéntesen a centrifugába mászott bele. Ha a mosógép tetejére teszed a vödröt, vigyázz nehogy lelökje :-) Vagy beleugorjon, mert akkor tényleg fürdetheted.
2013. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A mosógép tetejére nem szokott feljárni, csak bele vagy a kádban szeret még lenni.

Pedig belelafatykol, nem értem miért. Ha nem inna bele nem zavarna, hogy beleszagol, de iszik belőle a hülye..

2013. szept. 25. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha ,ha ,ha!!Ez még viccnek is elmenne.Elég sz*r napom van de ez megnevettetett. Kinyírná magát a macska!
2013. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
44%
a macskádd szomjas nem akkar öngyilkos lenni sziplán csak szomjas az nem baj hogy jáccol vele annál jobban fog errös lenni
2013. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!