Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan játék amit macskának...

Vivien777 kérdése:

Van olyan játék amit macskának otthon házilag el lehet készíteni?

Figyelt kérdés
Van egy macskám ami nem szelíd de mindig akar játszani egy tetőn él és akarok neki játékokat csinálni de nem tudok egyet se! :/

2013. szept. 25. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Pompon, nemezlabda,

Tetőn él ???? :O

Hát ezt hogy érted ?

2013. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ping-pong labda, fonalgombolyag, üvegkupak. Az én cicám a boltban vásárolt játékokkal nem is játszik, csak amit én gyártottam neki otthon :)
2013. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
alufóliából gyúrj golyót. na meg szerezz be pár gesztenyét. az enyéim imádják. az alsó szomszéd meg különösen =D
2013. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám a papírgalacsinokért van teljesen oda. Vettem egy jegyzettömböt, és abból gyúrom, majd eldobálom neki őket. Nagyon élvezi, sokszor még vissza is hozza, hogy újra dobjam el. Lehet horgászosat is játszani a cicával. Ehhez egy botra köss fel valamilyen madzagot, és valami tollat annak a végére.
2013. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!