Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert harap a cicam?

Joros krisztina Tina kérdése:

Miert harap a cicam?

Figyelt kérdés
a cicam mindenkit meg harap.mit csinaljak vele?
2012. márc. 12. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

szerintem az lehet a baj hogy keveset játszik.

így hát játék ígényre van szüksége ezért fáraszd le egy kicsit és lenyugszik.

de ha nem akk adj neki egy rágcsálható lasztit vagy kaját és biztos h el lesz vele mert nekem is volt cicám és énis ezt tettem vele.

üdv : Dr. Gátos Zsuzsanna (állat orvos)

2012. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is, hogy mikor harap. Ha akkor amikor kézben van lehet, hogy rossz a póz, ahogy tartjátok.

Ha más esetekben akkor lehet ez játékosságból, ezzel annyit lehet tenni, hogy többet játszol vele...De haraphat agresszióból is, ekkor érdemes kikérni egy szakember véleményét. Ezt neked kell látni, hogy milyenek a reakciói a harapás közben, agresszívak vagy játékosak.

2012. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Dr.Gatos zsuzsanna.

koszonom ki probalom.

2012. márc. 12. 18:43
 4/12 A kérdező kommentje:
En nem szoktam kezben tartani.
2012. márc. 12. 18:45
 5/12 A kérdező kommentje:
Jatszom vele.
2012. márc. 12. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Dr Gátos Zsuzsanna :DDDDDDDD
2012. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen problémák a cicámmal, egyszerű a megoldás, egy másik cica. Ugyanis akármennyit is játszottam vele, v akárhogy, az nem ugyanaz, mintha fajtársával játszik. Mostmár h együtt bunyóznak, meg kergetőznek, szinte sosem harap. Szerintem úl sok az energiája a tiednek is.
2012. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy anyu bele eggyezne-e hogy vegyunk egy masik cicat de azert jo otlet koszonom szepen.
2012. márc. 13. 11:37
 9/12 anonim ***** válasza:
most mit kell rögni a nevemen?
2012. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Neked adom a fél királyságom, ha bebizonyítod, hogy tényleg az vagy :D Bármiben fogadnék, hogy nem.
2012. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!