Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindenhova odapisil. Mit tegyek?

Mindenhova odapisil. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Már írtam ki pár kérdést régebben. Korábban is mindenhova odapisilt. Nemrég kiderült, hogy húgyköve van. Kikezeltük. De még mindig mindenhova odapisil. Már új alomtálat is kapott, mindig megszidom, ha valahova odapisil, ráfújok, belenyomom a tappancsát, aztán átviszem az alomba és mutatom, hogy oda kell, a kis mancsával kaparok az alomba... de semmi. A frissen vetett ágyba, a ruhákra, frissen felmosott padlóra, egyszerűen mindenhova pisil. Már kezd elegem lenni. Egyébként ivartalanított, szóval nem jelölés probléma. Az alomja tisztítva van mindig. Szóval, nem tudom. Mit tehetnék még?


Köszönöm előre is!



2013. szept. 27. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
A kutyáknak lehet kapni távoltató sprét,nem tudom hogy cicáknak van-e. Nézz utána szaküzletben.
2013. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd utánanézek.
2013. szept. 27. 10:20
 3/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem kandúr? Akkor ivartalanítsd, az a gond
2013. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem bunkóságból, de jó lenne, ha figyelmesen elolvasnád amit írtam. Ugyanis ott van, hogy ivartalanítva van... Amúgy kandúr, igen.
2013. szept. 27. 12:07
 5/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Bocs, pedig kétszer elolvastam... nem vettem észre, nem bunkóskodásból...
2013. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Maxitabi ***** válasza:

A húgykő nagyon fájdalmas,az visszamaradhatott (fájdalom = alom).Én megpróbálnék estleg almot váltani,v akár új alomtálcát beállítani (+1). Lehet azonban lelki oka is..

Ecettel takaríts,ne domestos és társaival,ill fressnapfban meg neten van get off tisztító-szagtalanító (wash & get off spray)-egy próbát megér...de semmi nem tuti macskáknál!!!

2013. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy kapott új alomtálat, új almot.

De akkor ezt a távol tartó spray-t megpróbálom, mert már tényleg nagyon idegesít, hogy folyton a pisijébe kell lépni, pedig annyira szeretem ezt a kis majmot! :-))

2013. szept. 27. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérd a Rex Állatkórházban dr. Király Péter tanácsát, ő nagyon ért ezekhez a dolgokhoz! Rex Állatkórház, a facebookon is fenn vannak!
2013. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kovucska válasza:
Evés után rakd bele az alomba, és addig ne engedd el amig nem végzi el a dolgát.
2013. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!