Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Én még ilyet nem láttam....

Én még ilyet nem láttam. Ötleteket kérek, miért csinálja?

Figyelt kérdés

3 lánycicám van, egy 2 éves és két fél éves, jól kijönnek. Rendszerint száraztáp mindig van kint nekik, napi kétszer kapnak konzervet és egyszer kevés házikosztot (húsleves, stb.)

Az egyik kismacsek viszont rendszeresen belepisil a szárazkajába. Miért csinálja?

Almokat rendszeresen takarítjuk, szilikagélest használunk, mióta ivartalanítva lett a nagyobbik. Soha nem láttam még ilyet. Ő amúgy a legbújósabb mind közül, foglalkozunk is velük rengeteget.

2 nagy almosládánk van, egyik fedett, a másik fedetlen. Ötleteket várok, hogy miért csinálja, illetve hogy hogyan szoktassam le őt a kajába pisilésről.


2013. szept. 28. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Máshova nem pisil? Csak a kajájába? Nekünk akkor kezdte el csinálni, amikor húgyköves lett. A végén már mindenhova odapisilt, aztán már véreset.

Vagy nem tetszik neki a kajája, vagy a másik lehetőség, amit előbb írtam.

2013. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Máshova nem pisil. Gondoltam arra is, hogy a csajoknál ritkán előforduló, hormonok miatti jelölés lehet az oka, vagy nem jó neki az alom, ezért az egyik almosba többfélét is kipróbáltam, de még mindig összetéveszti a kaját az illemhellyel. Nem olyan régóta csinálja, kb 1 hónapja kezdte el.
2013. szept. 28. 11:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként az almost is használja, mind kicsi, mind nagydologra...
2013. szept. 28. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!