Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hónapos cicánk tüsszög,...

5 hónapos cicánk tüsszög, kicsit folyik a nózija. Vettem neki gyermekgyógyszert, - fájdalom és lázcsillapitó- adhatom neki? Illetve vettem neki 500mgos C vitamint

Figyelt kérdés
A gyermek gyógyszerből felet gondoltam neki , a C vitaminból negyedet . Szerintetek adhatom neki? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2013. okt. 1. 04:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nasogutta ephedrini pro infante kő neki, C vitamin macskának semmit se ér.
2013. okt. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem eszedbe ne jusson.

macskanáthára antibiotikum szuri kell, nem C vitamin.

2013. okt. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az emberi fogyasztásra ajánlott gyógyszerek közül a Panadolt és az Augmentint javasolják maximum állati fogyasztásra. Mást nem szabad nekik adni.

Amíg eszik és iszik rendesen, nem gubbaszt, addig hagyd kicsit, a macskák sok pihenéssel mindent túlélnek.

Ha nem bírod ezt ki akkor pedig orvoshoz vidd és egy szurival pikk-pakk meggyógyítják.

2013. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem hiszem el hogy sajnálsz 2000ft ot állatorvosra. Ne haragudj, de amit elköltöttél gyermek gyógyszerre annak az árából mentél volna a macskával dokihoz. Tényleg nem kerül sokba. Max 2000ft! Ne kísérletezz otthon. Amit vettél az embernek jó. De itt egy beteg állatról van szó, aki egy inyekciótól meggyógyulna. Amit vettél nem jó. Ne add oda, mert komoly baja lehet! Inkább állatorvos..
2013. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Állatorvoshoz vidd, ő tudja kezelni!

Emberi gyógyszer állatnak nem alkalmas!

Valószínűleg kb 2-3 ezer Ft-ból megúszod az egészet!

2013. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vicuska87 ***** válasza:
100%
HA egy mód van rá, akkor állatorvos által beadott antibiotikum kell neki, különben az emberi gyógyszertől elpusztul!
2013. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, képzeld el, nem sajnálok tőle 2000ftot se, sőt többet sem. Ha sajnáltam volna ,akkor ezeket sem veszem meg neki. Nem osztást kértem, hanem tanácsot.

A többieknek pedig köszönöm, megy a zöld kezecske.

2013. okt. 1. 19:10
 8/8 anonim válasza:
Ásd el
2013. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!